Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Strzelnica - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat korzystania ze strzelnicy. Wyjaśniamy gdzie można znaleźć strzelnicę w GTA 5, jakie założenia ma odwiedzanie strzelnicy i jak zdobywać dużo punktów na strzelnicy.

Ukończenie wyzwań na strzelnicy zaowocuje zniżką w sklepie - GTA 5: Strzelnica - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Ukończenie wyzwań na strzelnicy zaowocuje zniżką w sklepie

Niektóre sklepy Ammu-Nation mają z tyłu strzelnicę. Możesz z niej skorzystać za 14 dolarów. Na strzelnicy dostępne są trzy wyzwania dla każdego typu broni.

Celem jest trafianie w tarcze, gdy te się pojawią, im bliżej środka tym więcej punktów dostaniesz, do maksymalnie stu. Dodatkowo każdy celny strzał w tarcze sumuje się do mnożnika punktowego, który może parokrotnie zwiększyć zdobywane punkty (200 zamiast 100 przy 2, 300 przy 3). Każdy strzał, który nie trafi w tarczę zeruje mnożnik i musisz zaczynać budowanie go od początku. Dostępny czas jest ograniczony. Ilość punktów jakie zdobędziesz w tym czasie odzwierciedla jaki medal zdobędziesz.

Zauważ, że wyzwania są tylko dla ogólnych typów broni (pistolety, karabiny, shotguny etc.), a nie dla każdego konkretnego modelu. Dlatego używaj tego modelu, z którym czujesz się najbardziej komfortowo (być może będziesz go musiał najpierw odblokować, czy to ze strzelnicy, czy to z misji fabularnych). Idealnie powinna to być broń automatyczna i z dużym magazynkiem.

Jeśli zadowala cię brązowy medal, to praktycznie wszystkie wyzwania wykonasz trzymając tylko spust i strzelając bez przerwy, nie przejmując się mnożnikiem. Złoty medal wymaga już jednak większej precyzji i mnożenia punktów, więc nie możesz sobie pozwalać na częste nietrafienia w tarczę. Same tarcze odsłaniają się z reguły w takiej samej kolejności, więc zapamiętaj ją, by wycelować w odpowiednie miejsce jeszcze zanim się odkryje. Zdobycie medalu w każdej konkurencji nagrodzi stałą zniżką w Ammu-Nation.