Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Złomowisko samochodowe, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera zestawienie pobocznych misji dla nieruchomości Złomowisko samochodowe. Nasza solucja do GTA 5 uwzględnia szczegółową instrukcję jak zachować się po tym jak złomowisko zostanie zaatakowane.

Atak na złomowisko

Rozpraw się z pierwszą grupą gangsterów - GTA 5: Złomowisko samochodowe, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Rozpraw się z pierwszą grupą gangsterów

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy złomowisko dotyczącą tego, że obiekt ten zaatakowany został przez członków gangu motocyklowego The Lost MC. Dotrzyj na miejsce, ustaw się za dobrą zasłoną i rozpocznij eliminowanie kolejnych przeciwników.

Warto wysadzać w powietrze wykorzystywane przez wrogów auta - GTA 5: Złomowisko samochodowe, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Warto wysadzać w powietrze wykorzystywane przez wrogów auta

Musisz niestety liczyć się z tym, że kolejni wrogowie dotrą wkrótce pojazdami w okolice złomowiska. Jeśli dysponujesz granatnikiem, wyrzutnią rakiet lub zwykłymi materiałami wybuchowymi to zniszcz auta zanim wysiądą z nich nowi przeciwnicy. Walcz do momentu do odparcia wrogiego ataku.