GTA Online: Ekipy - porady

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

W świecie GTA Online nie musisz działać sam. W dowolnym momencie gry możesz dołączyć do ekipy stworzonej przez innych graczy. Daje to szereg korzyści i mnóstwo dodatkowej zabawy. Każdy członek ekipy może założyć unikatowe emblematy swojej grupy. Będąc jej członkiem masz szanse na dodatkowe punkty doświadczenia oraz punkty reputacji. Możesz także awansować w hierarchii ekipy i po pewnym czasie stanąć na jej czele. Jeśli nie znajdziesz grupy, do której chciałbyś dołączyć, możesz stworzyć własną i zaprosić swoich znajomych, aby walczyli u Twego boku.

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, żeby dołączyć do istniejącej ekipy lub stworzyć własną, jest założenie konta w Rockstar Games Social Club.

Strona główna Rockstar Games Social Club - GTA Online: Ekipy - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Strona główna Rockstar Games Social Club

Wejdź na stronę www.socialclub.rockstargames.com. W lewym górnym rogu strony klikamy w żółte pole z napisem Dołącz do Social Club. Na kolejnej stronie uzupełniasz podstawowe dane: pseudonim, adres e-mail, hasło do konta, datę urodzenia oraz Państwo, w którym mieszkasz. W trosce o bezpieczeństwo danych hasło musi zawierać, co najmniej jedną wielką literę i cyfrę. Po uzupełnieniu wszystkich informacji klikasz pole Stwórz Konto. Tym samym akceptujesz politykę prywatności.

Możesz także założyć konto za pośrednictwem portali społecznościowych. Klikasz na znacznik jednego z portali i zostaniesz przekierowany do strony logowania. Kiedy zalogujesz się do swojego konta, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie.

Podobało się?

0

Grand Theft Auto V

17 września 2013

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2023-02-01
17:12

MatiX19 Legionista

😁

Witam, mam na sprzedaż GTA V Edycje Kolekcjonerską na Ps3 po ile teraz taki zabytek chodzi??? Bo mam na sprzedaż.

Komentarz: MatiX19
2023-04-15
00:59

Maczupiczu2004 Junior

😁

Co z ameba skopiowała z innej strony mapkę do czesci statku kosmicznego i jeszcze nieudolnie zrobiła podpowiedzi gdzie się znajdują ??????

Komentarz: Maczupiczu2004
2023-06-20
23:45

marcinf25 Junior

Ratunku mam problem coś poszło nie tak z którąś misją trevor porwał Patricię Madrazo której nie mogę oddać martinowi bo mi zawiesiło misje pod literą B na mapie

Komentarz: marcinf25
2023-10-16
23:12

szymonw25811141720 Junior

Z kad mam wziąć bony przylepne bo nie mogę ich kupić w sklepie

Komentarz: szymonw25811141720
2023-10-16
23:13

szymonw25811141720 Junior

Z kad mam wziąć bombe przylepna bo nie mogę ich kupić w sklepie

Komentarz: szymonw25811141720
2023-10-30
14:16

bounty_ Junior

Cześć mam pytanie z kad mam wziąć bomby samoprzylepne do misji Przyjaźń to magia?

Komentarz: bounty_
2024-02-05
06:28

rafalc25811 Junior

Witam Kupiłem w ulepszeniach KMy do Hamera które wygrałem w Casynie
Dlaczego nie strzelają ?
Bomby poślizgowe dzialaja

Komentarz: rafalc25811
2024-08-16
17:40

martinj25 Junior

Jak mam dojechać do części 29 bo nie kumam opisu za bardzo pomoże ktoś

Komentarz: martinj25
2024-11-07
21:18

janwa900190332c Junior

Hej. Zebrałem wszystkie części statku z Franklinem oprócz 29a- nie mogę znaleźć :( choć 29b znalazłem. Pomóżcie

Komentarz: janwa900190332c
2025-03-02
12:17

martkart Junior

Po ostatniej misji wątku głównego (czyli kiedy kasa z Wielkiej Fuchy znajdzie się na koncie) - za 40 mln $ kup akcje Augury Insurance, w ciągu jednej dobry powinny skoczyć około 100% z około 70$szt. do 150$ za szt., i wtedy sprzedaj. Dłużej nie trzymać bo będą spadać. Potem od razu ładuj wszystko w Debonaire i idź spać kilka, kilkanaście razy. Powinny skoczyć z około 299$/szt. do 423$ /szt w ciągu tygodnia. Inwestycję w Debonaire potem jeszcze powtórzysz w misji Multibójstwo. Tak więc w1/2h pomnożyłem 41 mln$ każdej postaci do około 130mln$. A jeszcze będę robił zlecenia zabójstw dla Lestera, które windują ceny akcji.

Komentarz: martkart

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl