GTA Online: Akcje - porady
Aktualizacja:

Akcję są jednym z najważniejszych elementów GTA Online. Dzięki udziałowi w nich zdobywasz pieniądze oraz punkty reputacji. Dodatkowo biorąc udział w akcjach, zdobywasz doświadczenie, które nie będzie się, co prawda obrazowało widocznymi statystykami, jednak im więcej wyścigów rozegrasz, z czasem będziesz zajmował coraz wyższe miejsce, bo po prostu nauczysz się ścigać. Zdecydowanym plusem gry jest to, że nie musisz ograniczać się tylko do wyścigów czy misji. Możesz brać udział także w deathmatchach, skokach spadochronowych czy walkach o przetrwanie. Moim zdaniem właśnie walki o przetrwanie są zaraz obok misji najciekawszym trybem akcji, być może dlatego, że są bardzo wymagające i typowe dla gier Online, w zdecydowanym stopniu polegają na współpracy między graczami.
0
Komentarze czytelników
MatiX19 Legionista
Witam, mam na sprzedaż GTA V Edycje Kolekcjonerską na Ps3 po ile teraz taki zabytek chodzi??? Bo mam na sprzedaż.
Maczupiczu2004 Junior
Co z ameba skopiowała z innej strony mapkę do czesci statku kosmicznego i jeszcze nieudolnie zrobiła podpowiedzi gdzie się znajdują ??????
marcinf25 Junior
Ratunku mam problem coś poszło nie tak z którąś misją trevor porwał Patricię Madrazo której nie mogę oddać martinowi bo mi zawiesiło misje pod literą B na mapie
szymonw25811141720 Junior
Z kad mam wziąć bony przylepne bo nie mogę ich kupić w sklepie
szymonw25811141720 Junior
Z kad mam wziąć bombe przylepna bo nie mogę ich kupić w sklepie
bounty_ Junior
Cześć mam pytanie z kad mam wziąć bomby samoprzylepne do misji Przyjaźń to magia?
rafalc25811 Junior
Witam Kupiłem w ulepszeniach KMy do Hamera które wygrałem w Casynie
Dlaczego nie strzelają ?
Bomby poślizgowe dzialaja
martinj25 Junior
Jak mam dojechać do części 29 bo nie kumam opisu za bardzo pomoże ktoś
janwa900190332c Junior
Hej. Zebrałem wszystkie części statku z Franklinem oprócz 29a- nie mogę znaleźć :( choć 29b znalazłem. Pomóżcie
martkart Junior
Po ostatniej misji wątku głównego (czyli kiedy kasa z Wielkiej Fuchy znajdzie się na koncie) - za 40 mln $ kup akcje Augury Insurance, w ciągu jednej dobry powinny skoczyć około 100% z około 70$szt. do 150$ za szt., i wtedy sprzedaj. Dłużej nie trzymać bo będą spadać. Potem od razu ładuj wszystko w Debonaire i idź spać kilka, kilkanaście razy. Powinny skoczyć z około 299$/szt. do 423$ /szt w ciągu tygodnia. Inwestycję w Debonaire potem jeszcze powtórzysz w misji Multibójstwo. Tak więc w1/2h pomnożyłem 41 mln$ każdej postaci do około 130mln$. A jeszcze będę robił zlecenia zabójstw dla Lestera, które windują ceny akcji.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
