GTA Online: FAQ Gunrunning
Aktualizacja:
Zabawa z rozbudowanym dodatkiem Dozbrojenie (Gunrunning) do GTA Online może nieść za sobą wiele pytań. Z tego względu, w naszym poradniku zamieściliśmy FAQ, które powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Poniżej znajdziesz pytania związane z modyfikacją, wraz z odpowiedziami.
GTA Online Gunrunning - FAQ
Czy mogę mieć więcej niż jeden bunkier?
- Nie. Możesz posiadać tylko jeden w danym momencie rozgrywki.
Co się stanie, gdy kupie inny bunkier?
- Jeśli kupisz inny Bunkier, obecny zostanie zastąpiony - a wszelkie ulepszenie wyzerowane. Jeśli posiadasz MOC, pojazd zostanie przeniesiony do nowej placówki.
Czy warto inwestować w bunkier?
- Oczywiście, choć to tak naprawdę biznes poboczny. Po kradzieży zasobów i innych wydatków, w najlepszym wypadku możesz zarobić $84.000 na godzinę.
Ile razy musze wypełnić wskaźnik z zaopatrzeniem, by wyprodukować pełen asortyment broni na sprzedaż?
- Jeśli masz w pełni ulepszony bunkier, to musisz zużyć ok. 5 pełnych pasków zasobów. Pamiętaj jednak, że więcej nie znaczy lepiej- cena za towar jest bez zmian, więc tak naprawdę możesz na bieżąco sprzedawać broń.
Czy musze być online, być mój bunkier produkował towar?
- Tak. Jedynie gdy jesteś online, bunkier produkuje towary/pracuje nad projektami badawczymi. Możesz jednak swobodnie brać udział w dowolnym online trybie rozgrywki.
Czy lepiej jest kupować zasoby czy robić misje i je kraść?
- Lepiej jest kupować zasoby. Na początku rozgrywki warto jednak zaznajomić się z misjami - wiele z nich jest naprawdę ciekawych.
Czy mogę samodzielnie wykonywać misje, w których sprzedaje towary?
- W teorii tak, choć zdecydowanie łatwiej jest z innymi graczami. Szczególnie, gdy musisz przetransportować więcej niż 2 pojazdy.
Czym lepiej od razu się zająć, produkcją, czy wynajdywaniem technologii?
- Postaw na rozwój badawczy - docelowo powinieneś wynajdywać technologię z pomocą Fast Tracking. Choć niestety będziesz musiał na to przeznaczyć spore sumy pieniędzy.
Ile musze wydać na opracowywanie technologii, by odkryć wszystkie?
- Około $10 milionów.
Czy Mobile Operations Center może zostać zniszczone?
- Tak - choć po pełnym ulepszeniu pancerza wymaga to wystrzelenie licznych rakiet.
0
Komentarze czytelników
MatiX19 Legionista
Witam, mam na sprzedaż GTA V Edycje Kolekcjonerską na Ps3 po ile teraz taki zabytek chodzi??? Bo mam na sprzedaż.
Maczupiczu2004 Junior
Co z ameba skopiowała z innej strony mapkę do czesci statku kosmicznego i jeszcze nieudolnie zrobiła podpowiedzi gdzie się znajdują ??????
marcinf25 Junior
Ratunku mam problem coś poszło nie tak z którąś misją trevor porwał Patricię Madrazo której nie mogę oddać martinowi bo mi zawiesiło misje pod literą B na mapie
szymonw25811141720 Junior
Z kad mam wziąć bony przylepne bo nie mogę ich kupić w sklepie
szymonw25811141720 Junior
Z kad mam wziąć bombe przylepna bo nie mogę ich kupić w sklepie
bounty_ Junior
Cześć mam pytanie z kad mam wziąć bomby samoprzylepne do misji Przyjaźń to magia?
rafalc25811 Junior
Witam Kupiłem w ulepszeniach KMy do Hamera które wygrałem w Casynie
Dlaczego nie strzelają ?
Bomby poślizgowe dzialaja
martinj25 Junior
Jak mam dojechać do części 29 bo nie kumam opisu za bardzo pomoże ktoś
janwa900190332c Junior
Hej. Zebrałem wszystkie części statku z Franklinem oprócz 29a- nie mogę znaleźć :( choć 29b znalazłem. Pomóżcie
martkart Junior
Po ostatniej misji wątku głównego (czyli kiedy kasa z Wielkiej Fuchy znajdzie się na koncie) - za 40 mln $ kup akcje Augury Insurance, w ciągu jednej dobry powinny skoczyć około 100% z około 70$szt. do 150$ za szt., i wtedy sprzedaj. Dłużej nie trzymać bo będą spadać. Potem od razu ładuj wszystko w Debonaire i idź spać kilka, kilkanaście razy. Powinny skoczyć z około 299$/szt. do 423$ /szt w ciągu tygodnia. Inwestycję w Debonaire potem jeszcze powtórzysz w misji Multibójstwo. Tak więc w1/2h pomnożyłem 41 mln$ każdej postaci do około 130mln$. A jeszcze będę robił zlecenia zabójstw dla Lestera, które windują ceny akcji.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
