Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Strzelanina w siedzibie Altruistów, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia przypadkowego zdarzenia Strzelanina w siedzibie Altruistów. Z naszej solucji do GTA 5 dowiesz się gdzie znajduje się kryjówka Altruistów, po co się ją odwiedza i kiedy może dojść do strzelaniny w tej lokacji.

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Siedziba kultu Altruistów znajdująca się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy.

Siedziba Altruistów, do której Trevor regularnie może zawozić kolejne osoby - GTA 5: Strzelanina w siedzibie Altruistów, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Siedziba Altruistów, do której Trevor regularnie może zawozić kolejne osoby

Zdarzenie to bezpośrednio powiązane jest z wieloma innymi, a konkretnie z tymi, które polegają na przewożeniu napotykanych osób. Jak zapewne doskonale wiesz grając jako Trevor możesz obierać za każdym razem alternatywny punkt docelowy, zawożąc postacie nie w wyznaczone główne punkty docelowe, tylko do siedziby Altruistów (każda taka czynność nagradzana jest 1000 dolarów).

Po dostarczeniu czwartej w kolejności osoby do siedziby kultu gra wyświetli scenkę przerywnikową ukazującą pojmanie Trevora przez kanibali. Odczekaj aż główny bohater uzyska dostęp do broni maszynowej i rozpocznij masakrę w siedzibie kultu, pomagając sobie oczywiście chowaniem się za zasłonami i specjalną zdolnością Trevora. Po zakończonych walkach koniecznie zbadaj okolicę, albowiem oprócz gotówki i amunicji odnajdziesz też między innymi wyrzutnię rakiet.

Nagrody za ukończenie zdarzenia: brak