Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Przyjmowanie prawdy. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia ile dolarów należy przesłać kultowi Epsilonistów po to żeby można było spotkać się z Marnie. Podpowiadamy też gdzie znaleźć i jak ukraść wytypowane modele pojazdów oraz gdzie dostarczyć każdy pojazd.

Opis przejścia pobocznej misji Przyjmowanie prawdy

Dostępność: Michael - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Akceptacja prawdy. Zaczekaj na e-maila od Marnie, otwórz go i wybierz znajdujący się w nim link, dzięki czemu ponownie odwiedzisz stronę internetową www.epsilonprogam.com. Wybierz opcję przelania 5000 dolarów na konto kultu (Donate $5000; powyższy screen).

UWAGA: Jeżeli grasz na podstawowej wersji gry (brak zainstalowanych łatek), to musisz liczyć się z tym, że misja ta zawiera poważny błąd, który może uniemożliwić ci odblokowywanie kolejnych zadań związanych z kultem Epsilonistów. Polecam zapisać stan gry przed przystąpieniem do opisywanej misji i na kolejny zapis zdecydować się najwcześniej dopiero po jej CAŁKOWITYM zaliczeniu, czyli po otrzymaniu nowego e-maila od Marnie (już po dokonaniu kradzieży wszystkich pięciu środków transportu).

Miejsce spotkanie z Marnie - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce spotkanie z Marnie

Musisz teraz cierpliwie odczekać aż w pobliżu lotniska w północnej części mapy (na północ od miasteczka Sandy Shores) pojawi się znak kultu (punkt E na mapie świata). Po dotarciu na miejsce (lokacja o nazwie Grapeseed) odbądź kolejną rozmowę z Marnie, z której dowiesz się, że kult pragnie żeby Michael pozyskał cztery rzadkie modele pojazdów i jeden rzadki model motocykla. Zaczekaj na e-maila od Marnie, w którym znajdą się nazwy i zdjęcia poszukiwanych środków transportu. Gra nie wskaże ci konkretnych miejsc dokonywania kradzieży poszczególnych pojazdów, którymi zainteresowani są kultyści, tak więc będziesz musiał ich szukać we własnym zakresie. Uwaga - Szczegółowe informacje na temat dostępnych środków transportu znajdują się w poradniku "GTA V - Mapy i sekrety".

Pegassi Vacca - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Pegassi Vacca

Pegassi Vacca to pojazd, który możesz zauważyć w trakcie przemierzania Vinewood. Jeden z takich samochodów zaparkowany jest też przed posiadłością we wschodniej częsci wspomnianej dzielnicy.

Benefactor Surano - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Benefactor Surano

Benefactor Surano to pojazd, który bardzo często spotyka się w Vinewood, Rockford Hills i innych bardziej luksusowych dzielnicach miasta.

Declasse Tornado - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Declasse Tornado

Declasse Tornado to pojazd, który możesz odnaleźć w wielu różnych miejscach świata gry, między innymi przed posiadłością w centralnym Vinewood i przed warsztatem samochodowym w dzielnicy Hawick.

Enus Super Diamond - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Enus Super Diamond

Enus Super Diamond to pojazd, który regularnie spotyka się w Vinewood, Rockford Hills i innych bardziej luksusowych dzielnicach miasta.

Dinka Double-T - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Dinka Double-T

Dinka Double-T to motocykl, który możesz zauważyć w trakcie przemierzania Vinewood. Jeden z takich motocykli zaparkowany jest też przed posiadłością w zachodniej częsci wspomnianej dzielnicy.

Wszystkie odnajdywane środki transportu musisz dostarczać do garażu przylegającego do jednej z posiadłości w centralnej części Vinewood - GTA 5: Przyjmowanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Wszystkie odnajdywane środki transportu musisz dostarczać do garażu przylegającego do jednej z posiadłości w centralnej części Vinewood. Po wykonaniu wszystkich czynności NIE ZAPISUJ stanu gry, tylko zaczekaj na potwierdzenie od Marnie (powyższy screen). Wynikiem tej wiadomości powinno być automatyczne odblokowanie dostępu do kolejnej misji Epsilonistów.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Przyjmowanie prawdy

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.