Zamiast wypełniać formularz, możesz zarejestrować się korzystając ze swoich danych na facebook.com

darmowa rejestracja na gry-online.pl

Żadna z podawanych przez Ciebie danych, poza pseudonimem, nie jest i nie będzie widoczna bez twojej zgody dla innych czytelników serwisów gry-online.pl.


dane wymagane

login

hasło

wpisz ponownie hasło (weryfikacja)

pseudonim twoja ksywka na forum i w komentarzach

adres e-mail
(tymczasowe konta email są blokowane na forum)

pan   pani

imię

nazwisko

dane nieobowiązkowe,

wymagane do: abonamenty, sklep.gry-online.pl, konkursy.

kraj zamieszkania

województwo

miasto

kod pocztowy

ulica, numer domu i mieszkania

numer telefonu

data urodzenia

  miesiąc:   dzień:

 Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-OnLine S.A., z siedzibą w Krakowie, przy ul. G. Zapolskiej 16A, jako administratora danych osobowych, w szczególności w celu udostępnienia Usług serwisów GRY-OnLine wymagających logowania, zgodnie z postanowieniami Regulaminu, z którym się zapoznałem i zobowiązuję się przestrzegać. Poinformowano mnie o moim prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia tych danych.

dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest konieczna do poprawnego i wygodnego korzystania zarówno z bezpłatnych jak i płatnych serwisów GRY-OnLine. Rejestracja na GRY-OnLine jest darmowa, dobrowolna i nie niesie za sobą żadnych zobowiązań finansowych na przyszłość.


prosimy podaj prawdziwe dane

Poprawne dane są nam potrzebne aby móc zrealizować twoje zamówienie w sklepie, fachowo i skutecznie rozwiązać twoje problemy, zweryfikować twoje dane w wypadku wygranej w konkursie czy też w jednym z bezpłatnych rozdawnictw. Tobie poprawne dane są potrzebne aby otrzymać zapomniane hasło.


hasło:

Hasło może się składać z 20 znaków (maksymalnie), które wybrać możesz z liter alfabetu łacińskiego, cyfr oraz dodatkowych znaków: kropki, przecinka, znaku podkreślenia. Postaraj się jednak aby przypominało ono bardziej: "jan472.nek" niż: "basia" - to drugie jest znacznie łatwiej odgadnąć.


twój adres email:

Czyli adres Twojej działającej skrzynki poczty elektronicznej. Adres email nie jest widoczny dla innych czytelników. Jest potrzebny do aktywowania twojego konta podczas rejestracji oraz do przypomnienia hasła jeżeli go zapomnisz