Zamiast wypełniać formularz, możesz zarejestrować się korzystając ze swoich danych na facebook.com

Darmowa Rejestracja na gry-online.pl

Żadna z podawanych przez Ciebie danych, poza pseudonimem, nie jest i nie będzie widoczna bez twojej zgody dla innych czytelników serwisów gry-online.pl.


Dane Wymagane

login

hasło

wpisz ponownie hasło (weryfikacja)

pseudonim twoja ksywka na forum i w komentarzach

adres e-mail
(tymczasowe konta email są blokowane na forum)

data urodzenia

   

Dane Nieobowiązkowe,

wymagane do: abonamenty, sklep.gry-online.pl, konkursy.

imię

nazwisko

kraj zamieszkania

województwo

miasto

kod pocztowy

ulica, numer domu i mieszkania

numer telefonu

 Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem, akceptuję jego treść i zobowiązuję się przestrzegać jego postanowień.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GRY- OnLine S.A. z siedzibą w Krakowie przy ulicy G. Zapolskiej 16 A, w celu wykonywania Usług w Serwisie jak również w celach przetwarzania danych na które wyraziłeś/aś zgodę, zaznaczając oświadczenia poniżej. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wykonywania Usług w Serwisie oraz realizacji celów przetwarzania danych na które wyraziłeś/aś zgodę.

Dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest konieczna do poprawnego i wygodnego korzystania zarówno z bezpłatnych jak i płatnych serwisów GRY-OnLine. Rejestracja na GRY-OnLine jest darmowa, dobrowolna i nie niesie za sobą żadnych zobowiązań finansowych na przyszłość.


Prosimy podaj prawdziwe dane

Poprawne dane są nam potrzebne aby móc zrealizować twoje zamówienie w sklepie, fachowo i skutecznie rozwiązać twoje problemy, zweryfikować twoje dane w wypadku wygranej w konkursie czy też w jednym z bezpłatnych rozdawnictw. Tobie poprawne dane są potrzebne aby otrzymać zapomniane hasło.


Hasło:

Hasło może się składać z 20 znaków (maksymalnie), które wybrać możesz z liter alfabetu łacińskiego, cyfr oraz dodatkowych znaków: kropki, przecinka, znaku podkreślenia. Postaraj się jednak aby przypominało ono bardziej: "jan472.nek" niż: "basia" - to drugie jest znacznie łatwiej odgadnąć.


Twój adres email:

Czyli adres Twojej działającej skrzynki poczty elektronicznej. Adres email nie jest widoczny dla innych czytelników. Jest potrzebny do aktywowania twojego konta podczas rejestracji oraz do przypomnienia hasła jeżeli go zapomnisz