GRY-Online.pl

Darmowa Rejestracja na gry-online.pl

Żadna z podawanych przez Ciebie danych, poza pseudonimem, nie jest i nie będzie widoczna bez twojej zgody dla innych czytelników serwisów gry-online.pl.


Zaloguj się przy użyciu:

closeZaloguj z Google
closeZaloguj z Facebook
closeZaloguj z Discord

lub użyj formularza poniżej

Dane Wymagane

login

hasło

wpisz ponownie hasło (weryfikacja)

pseudonim twoja ksywka na forum i w komentarzach

adres e-mail
(tymczasowe konta email są blokowane na forum)

data urodzenia

   

Użytkownikiem Serwisu może być każda osoba fizyczna w wieku powyżej 13 lat. Dla użytkowników w wieku od 13 do 16 lat wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (poniżej).

Dane Nieobowiązkowe,

wymagane do: abonamenty, konkursy.

imię

nazwisko

kraj zamieszkania

województwo

miasto

kod pocztowy

ulica, numer domu i mieszkania

numer telefonu

 Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem, akceptuję jego treść i zobowiązuję się przestrzegać jego postanowień.


Administratorem Twoich danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. z siedzibą w Krakowie przy ulicy G. Zapolskiej 16 A, kontakt do Inspektora Ochrony Danych to [email protected]. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz Usług opisanych szczegółowo w Regulaminie (Usługi w Serwisie). Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wykonywania Usług w Serwisie. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 (“RODO”), masz prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest konieczna do poprawnego i wygodnego korzystania zarówno z bezpłatnych jak i płatnych serwisów GRY-OnLine. Rejestracja na GRY-OnLine jest darmowa, dobrowolna i nie niesie za sobą żadnych zobowiązań finansowych na przyszłość.


Prosimy podaj prawdziwe dane

Poprawne dane są nam potrzebne aby móc fachowo i skutecznie rozwiązać twoje problemy, zweryfikować twoje dane w wypadku wygranej w konkursie czy też w jednym z bezpłatnych rozdawnictw. Tobie poprawne dane są potrzebne aby otrzymać zapomniane hasło.


Hasło:

Hasło może się składać z 20 znaków (maksymalnie), które wybrać możesz z liter alfabetu łacińskiego, cyfr oraz dodatkowych znaków: kropki, przecinka, znaku podkreślenia. Postaraj się jednak aby przypominało ono bardziej: "jan472.nek" niż: "basia" - to drugie jest znacznie łatwiej odgadnąć.


Twój adres email:

Czyli adres Twojej działającej skrzynki poczty elektronicznej. Adres email nie jest widoczny dla innych czytelników. Jest potrzebny do aktywowania twojego konta podczas rejestracji oraz do przypomnienia hasła jeżeli go zapomnisz