Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera zestawienie pobocznych misji dla nieruchomości Downtown Cab Company. Nasza solucja do GTA 5 opisuje różnorakie prywatne kursy VIP-ów - są to m.in. pijany klient, zazdrosna narzeczona czy pokerzysta. Kursy te są najlepiej nagradzane od standardowych.

Prywatny kurs - bogaty nastolatek

Wykonuj niebezpieczne manewry w drodze do miejsca docelowego - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Wykonuj niebezpieczne manewry w drodze do miejsca docelowego

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego nastolatka. Młodzieniec będzie miał dodatkową prośbę żeby w drodze do celu podróży wykonywać niebezpieczne manewry, tak więc rozważ między innymi jazdę pod prąd, po chodniku i bezdrożach, a także wykonywanie skoków i pokonywanie ostrzejszych zakrętów z wykorzystaniem hamulca ręcznego. W bezpiecznym przeprowadzaniu wszystkich tych akcji może ci oczywiście pomóc specjalna zdolność Franklina.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia uzależniona od czasu trwania przejazdu i jego stopnia atrakcyjności)

Prywatny kurs - zatroskany wujek

Port - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Port

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego mężczyzny. Franklin zostanie poproszony o dotarcie do portu, w którym siostrzenica przewożonej osoby spędza czas w nienajlepszym towarzystwie. Po dotarciu na miejsce zaparkuj auto we wskazanym punkcie i obserwuj przebieg wydarzeń (możesz używać kamery filmowej).

Musisz atakować kolejnych motocyklistów - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz atakować kolejnych motocyklistów

Bądź gotowy do tego szybko rozprawić się z członkami gangu motocyklowego The Lost MC i z racji tego, że grasz jako Franklin dobrze jest przed wyjściem z auta załączyć spowolnienie czasu i pozbyć się tych osób, które stoją najbliżej. To nie koniec problemów, bo kolejni motocykliści dotrą wkrótce w to miejsce. Schowaj się za jakąś zasłoną i również ich się pozbądź. W trakcie rozgrywania tej bitwy staraj się oczywiście szybko działać i w miarę możliwości odwracać uwagę od mężczyzny, które zawiozłeś do doków, dzięki czemu nie doprowadzisz do jego śmierci.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka

Prywatny kurs - napad na sklep jubilerski

Bądź gotowy do zgubienia policyjnego pościgu, który rozpocznie się niedługo po napadzie - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Bądź gotowy do zgubienia policyjnego pościgu, który rozpocznie się niedługo po napadzie

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego mężczyzny. Niedługo po rozpoczęciu kursu okaże się, że zabrana przez Franklina osoba ma w planach dokonanie napadu na jeden ze sklepów jubilerskich. Zaparkuj w wyznaczonym miejscu i zaczekaj aż po niezbyt udanym napadzie Derrick powróci do auta. Radzę jak najwcześniej rozejrzeć się za bocznymi uliczkami lub za jakimś wielopoziomowym parkingiem, bo dość szybko dojdzie do policyjnego pościgu, który będzie trzeba zgubić. Na sam koniec zawieź klienta na lotnisko.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia 10000 dolarów + dodatkowa premia uzależniona od czasu trwania pościgu policyjnego)

Prywatny kurs - pijany klient

Nie jedź zbyt szybko i staraj się w nic nie uderzać - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Nie jedź zbyt szybko i staraj się w nic nie uderzać

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego mężczyzny. Podpity klient poprosi Franklina o spokojną jazdę i jeśli nie chcesz żeby nie zwymiotował w pojeździe ani nie zażądał zatrzymania auta nie możesz przesadzać z prędkością. Bardzo ważne jest również to żeby po drodze nie uderzać w inne pojazdy ani w elementy otoczenia czy przechodniów.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia za nie doprowadzenie do zwymiotowania przez pasażera)

Prywatny kurs - zazdrosna narzeczona

Pozostawaj w bezpiecznej odległości od śledzonego auta - GTA 5: Downtown Cab Co., Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Pozostawaj w bezpiecznej odległości od śledzonego auta

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnej klientki, która zażądała najlepszego kierowcy do wykonania kursu. Po tym jak potwierdzisz chęć rozpoczęcia zadania (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianej kobiety. Dziewczyna poprosi Cię o zawiezienie jej do miejsca pracy jej narzeczonego, a następnie o to żeby zacząć go śledzić. W trakcie rozgrywania tej sceny nie podjeżdżaj zbyt blisko do śledzonego auta, bo może to zaowocować zawaleniem misji (pomagaj sobie wskazaniami radaru). Po tym jak auto narzeczonego zatrzyma się na parkingu zaczekaj na odpowiednie polecenie i dotrzyj w to miejsce celem obejrzenia dość nieoczekiwanego finału zadania.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia za śledzenie auta narzeczonego bez zwracania na siebie uwagi)

Prywatny kurs - najlepszy sklep odzieżowy

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnej klientki, która zażądała najlepszego kierowcy do wykonania kursu. Po tym jak potwierdzisz chęć rozpoczęcia zadania (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianej kobiety. Klientka poprosi Cię o zawiezienie jej do najbardziej ekskluzywnego sklepu w mieście. Otwórz mapę świata i wytycz trasę do dzielnicy Rockford Hills, albowiem to właśnie tam znajduje się luksusowy sklep Ponsonboys.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia za wytypowanie właściwego sklepu)

Prywatny kurs - zepsuty samochód

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego mężczyzny. Student poprosi Cię o zawiezienie go do jego dziewczyny, która zabrała jego samochód i przyczyniła się do jego zepsucia.

Nagrody za ukończenie misji:

  1. gotówka
  2. nowa osoba na liście kontaktów Franklina: Liz

Prywatny kurs - pokerzysta

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie specjalnego klienta, który zażądał najlepszego kierowcy do zawiezienia go w wyznaczone przez niego miejsce. Po tym jak potwierdzisz chęć wykonania kursu (możesz też oczywiście zrezygnować) dotrzyj do miejsca zabrania wspomnianego mężczyzny. Zostaniesz poproszony o jak najszybsze dotarcie do miejsca rozgrywania turnieju pokerowego. Na wykonanie tego zadania masz 3 minuty i 30 sekund, ale jeśli chcesz dostać napiwek to musisz zmieścić się w trzech minutach (w bezpiecznej i zarazem bardzo szybkiej jeździe może ci oczywiście pomóc specjalna zdolność Franklina).

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia za dotarcie przed czasem)

Prywatny kurs - grupa klientów

Możesz otrzymać telefon od zarządcy firmy taksówkarskiej z prośbą o obsłużenie trzech klientów, którzy zażądali najlepszego kierowcy do wykonania kursu. Po tym jak potwierdzisz chęć rozpoczęcia zadania (możesz też oczywiście zrezygnować) upewnij się przede wszystkim, że dysponujesz czterodrzwiowym autem i dopiero wtedy dotrzyj do miejsca zabrania trzech mężczyzn. W trakcie zaliczania kursu musisz zawieźć mężczyzn w sumie w trzy różne miejsca, a mianowicie do banku Maze, banku Fleeca oraz sklepu spożywczego.

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (podstawa + premia za szybkie docieranie do kolejnych lokacji)