Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Ostatnie ujęcie - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Ostatnie ujęcie. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie można rozpocząć zadanie, jak dotrzeć do stacji kolejowej i jaką decyzją podjąć w sprawie Ala Di Napoliego.

Opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Ostatnie ujęcie

Dostępność: Trevor - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Ostatnie ujęcie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Pamiątki z Vinewood - Al Di Napoli. Musisz zaczekać na pojawienie się na mapie świata miejsca nowego spotkania miejsca z Nigelem. Znajduje się ono w centralnej części Los Santos, w bocznej alejce w dzielnicy Strawberry (powyższy screen).

Jeden z wariantów zachowania zakłada oswobodzenie Di Napoliego - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Ostatnie ujęcie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Jeden z wariantów zachowania zakłada oswobodzenie Di Napoliego

Wysłuchaj rozmowy z Nigelem dotyczącej pozbycia się więzionego Ala Di Napoliego, wsiądź do auta staruszka (Declasse Premier) i wyrusz w stronę stacji kolejowej zlokalizowanej we wschodniej części mapy. Po drodze Trevor nawiąże rozmowę z Di Napolim i jeśli chcesz szybko się wzbogacić to możesz zatrzymać auto i wypuścić go z bagażnika. Wiedz jednak, że taki wariant zachowania uniemożliwi ci zaliczenie misji w 100 procentach.

Lepszym pomysłem jest zignorowanie nawoływań celebryty i dokończenie podróży na stację kolejową - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Ostatnie ujęcie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Lepszym pomysłem jest zignorowanie nawoływań celebryty i dokończenie podróży na stację kolejową. Ustaw pojazd dokładnie na torach (powyższy screen) i zaczekaj na pojawienie się pociągu (możesz załączać kamerę filmową). Uwaga - Jeśli chcesz zaliczyć misję w 100 procentach to wyskocz z auta i oddal się od torów w ostatnim momencie. Proponuję poćwiczyć ten wariant, tym bardziej, że nawet jeśli Trevor zginie to powtórzysz jedynie kilkanaście ostatnich sekund misji. Po zaamordowaniu Di Napoliego skontaktuj się z Nigelem.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Ostatnie ujęcie

Nagrody za ukończenie misji:

gotówka (tylko jeśli wypuściłeś Di Napoliego z bagażnika)

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Skin of Your Teeth - Musisz wysiąść z auta tuż przed tym jak uderzy w nie pociąg.
  2. Locomotivation - Musisz przyczynić się do zamordowania Ala Di Napoliego w wyniku zderzenia auta z pociągiem.