Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Napad na wsi | Przypadkowe zdarzenia | GTA V GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia przypadkowego zdarzenia Napad na wsi. Poniższa solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie dokładnie może dojść do napadu na terenach wiejskich oraz czy bardziej opłacalne jest wsparcie policjantów czy broniących się rabusiów.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Motel przy drodze stanowej 68 (Route 68) znajdujący się na południowy-zachód od miasteczka Sandy Shores (centralna część mapy).

Możesz zastrzelić policjantów lub rabusiów - GTA 5: Napad na wsi | Przypadkowe zdarzenia | GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Możesz zastrzelić policjantów lub rabusiów

Zatrzymaj się w pobliżu motelu, przy którym odbywa się intensywna wymiana ognia pomiędzy rabusiami i stróżami prawa. Możesz się tu zachować na dwa zasadnicze sposoby. Pierwszy wariant zachowania zakłada udzielenie pomocy rabusiom i pozbycie się wszystkich atakujących ich policjantów. Nagrodą jest w tym przypadku 5000 dolarów. Drugi wariant zachowania zakłada zaatakowanie kryminalistów lub odczekanie aż zostaną oni zastrzeleni przez stróżów prawa. Zabierz pozostawione przez bandytów dwie walizki, wzbogacając się w sumie o 10000 dolarów. W obu przypadkach na sam koniec wymagane będzie zgubienie sił policji (dwu lub trzygwiazdkowy pościg).

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

gotówka (5000 dolarów jeśli pomogłeś rabusiom lub 10000 dolarów jeśli doprowadziłeś do ich śmierci i zabrałeś ich dwie walizki)