Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Upłynnienie majątku - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Upłynnienie majątku. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia jak dotrzeć do posiadłości Josha, jak prawidłowo rozlać benzynę w posiadłości i jak ją podpalić.

Opis przejścia pobocznej misji Upłynnienie majątku

Samochód Josha - GTA 5: Upłynnienie majątku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Samochód Josha

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Podpisanie umowy. Zaczekaj na smsa od Josha i podobnie jak w poprzedniej misji odwiedź motel znajdujący się w dzielnicy Rancho. Udaj się do pomieszczenia na piętrze, po czym wysłuchaj nowej rozmowy z Joshem, w trakcie której poproszony zostaniesz o podpalenie jego byłej posiadłości. Po zakończonym spotkaniu wsiądź do auta Josha (Lampadati Felon GT), pozyskując automatycznie kanister z benzyną.

Rozlewaj benzynę podążaj ścieżką wskazywaną przez radar - GTA 5: Upłynnienie majątku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Rozlewaj benzynę podążaj ścieżką wskazywaną przez radar

Willa Josha znajduje się w dzielnicy Rockford Hills. Po dotarciu na miejsce zaparkuj auto gdzieś w pobliżu jednego z wejść do posiadłości (najlepiej tego bocznego), po czym przeskocz nad murkiem. Udaj się na tyły budynku i po dotarciu do dużego grilla wybierz z inwentarza kanister. Rozpocznij wylewanie benzyny z kanistra, podróżując zgodnie ze ścieżką pokazaną na radarze.

Po rozlaniu z benzyny ponownie przeskocz nad murem, opuszczając teren posiadłości - GTA 5: Upłynnienie majątku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Po rozlaniu z benzyny ponownie przeskocz nad murem, opuszczając teren posiadłości. Wybierz z inwentarza dowolną broń (najlepiej coś z tłumikiem i lunetą), wyceluj w ślad benzyny (powyższy screen) i oddaj strzał. Wsiądź szybko do pojazdu i oddal się od płonącej posiadłości. Jeżeli odpowiednio się z tym pośpieszyłeś to nie zwrócisz na siebie uwagi stróżów prawa. W przeciwnym wypadku konieczne natomiast okaże się zgubienie pościgu. Pozostało ci już tylko wysłuchać nowej rozmowy telefonicznej z Joshem.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Upłynnienie majątku

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Out of the Frying Pan - Musisz zaliczyć misję nie alarmując sił policji, tak więc strzał w stronę śladów benzyny oddaj z dużej odległości i najlepiej z wykorzystaniem broni z tłumikiem.
  2. Pyromaniac - Musisz utworzyć ślad benzyny za jednym podejściem.