Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa GTA V - Traktaty epsilonu
Mapa GTA V - Traktaty epsilonu
Na szczycie Mount Chiliad znajduje się drewniana platforma z dwoma teleskopami. Na tej platformie znajdziesz traktat.
Stań przed wcześniej wspomnianą platformą, tak żebyś schodki na nią prowadzę miał przed sobą. Następnie zbiegnij z górki po lewej stronie i powinieneś zobaczyć parę małych drzew iglastych rosnących obok siebie. Przy nich znajduje się kolejny traktat.
Ta mapka niestety nie zawiera wysepki, na której znajduje się kolejny traktat. Dokładne oznaczenie na mapce z gry znajdziesz na ilustracji pod tą mapką.
Jeżeli wjechałeś do tunelu wjazdem zaznaczonym w punkcie 4a, jedź powoli przed siebie i patrz się na prawą ścianę tunelu. Powinieneś zauważyć schodki i drzwi obok których leży traktat.
Ten traktat znajduje się na samym końcu drewnianego pomostu. Biegnij tam i zejdź po krótkich schodach na platformę niżej, gdzie leży traktat.
Obok metalowego konteneru znajduje się wejście na schody prowadzące do góry. Ten traktat leży zaraz przed tymi schodami.
Na miejscu znajduje się małe jeziorko z wysepką po środku. Ten traktat leży obok kamiennego pomniku na tej właśnie wysepce.
Przy drodze znajduje się stary kościół. Ten traktat znajdziesz przy drzwiach wejściowych do kościoła, po ich prawej stronie. Zaraz obok żywopłotu.
Ten traktat jest na szczycie prawdopodobnie najwyższego budynku w Los Santos. Użyj helikoptera bądź samolotu, aby się tam dostać. Traktat leży po samym środku lądowiska dla helikopterów.
Zanurkuj w tym miejscu. Pod wodą zobaczysz zatopiony roller coaster. Opłyń go w okół i zwracaj uwagę na fioletowe rafy koralowe. Powinieneś zauważyć poświatę traktatu leżącego obok jednej z tych raf.
Zalecane jest użycie batyskafu lub łodzi/pontonu który automatycznie wyposaża cię w sprzęt do nurkowania.
Tutaj znajduje się wjazd do tunelu, w którym znajdziesz kolejny traktat.
Powiększ mapę

GTA 5: Traktaty epsilonu, wszystkie - mapa, lokalizacja GTA 5 poradnik, solucja

1 – Na szczycie Mount Chiliad znajduje się drewniana platforma z dwoma teleskopami. Na tej platformie znajdziesz traktat.

2 – Stań przed wcześniej wspomnianą platformą, tak żebyś schodki na nią prowadzę miał przed sobą. Następnie zbiegnij z górki po lewej stronie i powinieneś zobaczyć parę małych drzew iglastych rosnących obok siebie. Przy nich znajduje się kolejny traktat.

3 – Ta mapka niestety nie zawiera wysepki, na której znajduje się kolejny traktat. Dokładne oznaczenie na mapce z gry znajdziesz na ilustracji pod tą mapką.

4b – Jeżeli wjechałeś do tunelu wjazdem zaznaczonym w punkcie 4a, jedź powoli przed siebie i patrz się na prawą ścianę tunelu. Powinieneś zauważyć schodki i drzwi obok których leży traktat.

5 – Ten traktat znajduje się na samym końcu drewnianego pomostu. Biegnij tam i zejdź po krótkich schodach na platformę niżej, gdzie leży traktat.

6 – Obok metalowego konteneru znajduje się wejście na schody prowadzące do góry. Ten traktat leży zaraz przed tymi schodami.

7 – Na miejscu znajduje się małe jeziorko z wysepką po środku. Ten traktat leży obok kamiennego pomniku na tej właśnie wysepce.

8 – Przy drodze znajduje się stary kościół. Ten traktat znajdziesz przy drzwiach wejściowych do kościoła, po ich prawej stronie. Zaraz obok żywopłotu.

9 – Ten traktat jest na szczycie prawdopodobnie najwyższego budynku w Los Santos. Użyj helikoptera bądź samolotu, aby się tam dostać. Traktat leży po samym środku lądowiska dla helikopterów.

10 – Zanurkuj w tym miejscu. Pod wodą zobaczysz zatopiony roller coaster. Opłyń go w okół i zwracaj uwagę na fioletowe rafy koralowe. Powinieneś zauważyć poświatę traktatu leżącego obok jednej z tych raf.
Zalecane jest użycie batyskafu lub łodzi/pontonu który automatycznie wyposaża cię w sprzęt do nurkowania.

4a – Tutaj znajduje się wjazd do tunelu, w którym znajdziesz kolejny traktat.

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry Grand Theft Auto V znajdziesz informacje o miejscach odnajdywania traktatów epsilonu. Nasz atlas świata do GTA 5 pomaga w odnalezieniu 100% traktatów, które są jedną z kategorii sekretów w grze.

Aby odblokować traktaty epsilonu, najpierw będziesz musiał ukończyć kilka misji z nimi związanych. Są one dostępne tylko dla Michaela, a opis ich przejścia możesz znaleźć w sekcji poradnika "Misje". Te misje to:

  1. Poszukiwanie prawdy
  2. Akceptacja prawdy
  3. Przyjmowanie prawdy
  4. Pogoń za prawdą
  5. Noszenie prawdy
  6. Przekazanie prawdy
  7. Ćwiczenie prawdy
  8. Zapomnienie prawdy

Będziesz również dostawał SMSy ze wskazówkami nawiązującymi do lokalizacji traktatów.

Wygląd traktatów epsilonu. - GTA 5: Traktaty epsilonu, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Wygląd traktatów epsilonu.

Po odnalezieniu ich wszystkich, Marnie wyśle ci SMSa z linkiem do nowej strony Epsilonu, na której znajdziesz długi tekst na temat Epsilon Tract of the 9th Paradigm i będzie to prawdopodobnie twoje jedyne wynagrodzenie.

Traktat epsilonu - 3

Lokacja traktatu. - GTA 5: Traktaty epsilonu, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Lokacja traktatu.

Traktat znajduje się na wysepce oznaczonej na powyższej ilustracji. Nie jest on trudny do zauważenia, bo leży praktycznie na szczycie skały.