Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ciągłe przysługi - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Ciągłe przysługi. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie znaleźć czwarty samochód, jak poprawnie zaczepić go do holownika i jak bezpiecznie odholować do warsztatu.

Opis przejścia pobocznej misji Ciągłe przysługi

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Przysługa raz jeszcze. Analogicznie do poprzedniej misji z tej kategorii musisz zaczekać aż otrzymasz smsa od Tanyi z prośbą o przysługę. Zadzwoń do kobiety celem omówienia szczegółów i rozpoczęcia opisywanej misji.

Złap się tyłu popsutego pojazdu - GTA 5: Ciągłe przysługi - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Złap się tyłu popsutego pojazdu

Dotrzyj na parking policyjny, wsiądź do półciężarówki pomocy drogowej (Towtruck) i ruszaj w stronę nowego zepsutego pojazdu. Zauważ, że gra załączyła licznik, aczkolwiek 5 minut to wystarczająco dużo czasu na dotarcie do celu podróży. Po drodze polecam korzystać ze specjalnej zdolności Franklina, tak by pokonywać ostrzejsze zakręty bez konieczności wyhamowywania pojazdu. Po dotarciu do popsutego auta zaczekaj aż jego właściciel wsiądzie do półciężarówki. Polecam zaczepić dźwig do tylnej części maszyny, dzięki czemu nie będziesz musiał nawracać w drodze do warsztatu (jest on zlokalizowany na wschód stąd). Pozostaw samochód na placu przed warsztatem i wysłuchaj rozmowy z Tonyą.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ciągłe przysługi

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 6 minut. Polecam skontaktować się z Tonyą gdy będziesz w pobliżu parkingu policyjnego, tak by skrócić czas dojazdu do miejsca pozostawienia półciężarówki.
  2. Unhook Bonus - Nie możesz doprowadzić do odczepienia holowanego samochodu aż do momentu gdy dotrzesz z nim do warsztatu samochodowego.