Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Bunkry - Misje zaopatrzeniowe GTA 5 poradnik, solucja

Poniżej znajdziesz opis misji zaopatrzeniowych w dodatku Gunrunning, wraz z komentarzem i radami:

Misje są bardzo ciekawe i warto je wykonać choć raz, by zobaczyć co dodatek ma do zaoferowania. - GTA Online: Bunkry - Misje zaopatrzeniowe - GTA 5 - poradnik do gry
Misje są bardzo ciekawe i warto je wykonać choć raz, by zobaczyć co dodatek ma do zaoferowania.

Alien crash site

Bardzo prosta misja, w której tak naprawdę nie musisz walczyć z wrogami. Musisz udać się na teren Zandcudo i dotrzeć do Ufo. Podnieś jajo, a po chwili czeka cię bliskie spotkanie pierwszego stopnia z kosmitami.

Steal a tank

Dość trudna misja, chyba, że zdecydujesz się na skradanie. Twoim zadaniem jest dotrzeć do Zacundo, zdobyć cargobob i z jego pomocą ukraść czołg. Rzecz jasna, przeszkadzać ci będzie spora grupa wojskowych.

Steal a Railgun

Podobna misja do tej z kradzieżą czołgu. Tym razem celem kradzieży jest jednak Railgun. Gdy dotrzesz do bazy, zabij wszystkich wrogów na obszarze i dopiero wtedy skorzystaj z terminalu. Następnie dotrzyj do broni i z jej pomocą walcz z wrogami.

Steal a Juggernaut suit

Misja dostępna tylko dla dwóch graczy. Musisz dotrzeć do wskazanego miejsca, pokonać wrogów i zdobyć zaopatrzenie. Gdy je podniesiesz, twoja postać zostanie wyposażona w Juggernaut suit z minigunem. Jeden gracz będzie robił za kierowcę, gdy drugi będzie strzelał we wrogów.

Steal a Technical

Prosta misja - musisz przechwycić samochód i zawieść go we wskazane miejsce. Uważaj jednak, skradziony pojazd ma osłony na oknach i nie możesz z niego strzelać we wrogów. Postaw na szybką ucieczkę i nie walcz z wrogami.

Stop a convoy

W tym zadaniu musisz postawić na precyzję. Udaj się we wskazane miejsce, zastrzel kierowców Insurgentów i ukradnij pojazdy. Po wszystkim wrogowie rozpoczną pościg.

Eliminate rival Crew

Proste zadanie - udaj się we wskazane miejsce, pokonaj wszystkich wrogów, a zdobędziesz lokacje pojazdu do kradzieży. Na koniec czeka cię walka z grupką wrogów, którzy rozpoczną pościg.

Steal from altruists

Dość dziwna misja. Musisz udać we wskazane miejsce, gdzie czeka cię walka z podejrzaną grupką wrogów. Większość z nich będzie wyposażona w pistolety flarowe i broń do walki wręcz, nie powinni stanowić żadnego problemu.

Rob a rival crew

Zadanie bardzo podobne do Eliminacji, z tym, że możesz postawić na wariant oparty na cichej kradzieży. Twoim zadaniem jest przechwycić towar - jednak warto po prostu postawić na eliminację, by nie trafić przypadkiem na grupkę wrogów, którzy przeszkodzą wykonać misje.

Salvage yard job

Kolejna z prostych i szybkich misji. Musisz zdobyć dwa pojazdy Rumpo ze wskazanego miejsca.

Duck hunt

W tym zadaniu warto zadbać o silny pojazd powietrzny. Musisz zestrzelić kilka helikopterów, by zdobyć z któregoś z nich zaopatrzenie. Po kradzieży ruszą w pościg za tobą dwa kolejne helikoptery.

Truck hunt

Zadanie bardzo podobno do opisanego powyżej. Tym razem jednak celem będzie pojazd naziemny.

Yacht mission

Musisz dotrzeć na jacht i zdobyć z niego zaopatrzenie. Zadanie można rozwiązać na kilka sposobów, jednak najlepiej szybko przebiec do celu i uciec z pomocą helikoptera. Walcz tylko z tymi przeciwnikami, z którymi musisz.

Underground job

Tym razem celem jest atak na opuszczoną kopalnie. Konieczne będzie używanie noktowizora lub latarek, by przebrnąć przez ciemne segmenty lokacji. Uważaj na pojemniki z gazem!