Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Michael - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera szczegółowy opis Michaela, czyli jednej z trzech grywalnych postaci gry. Dowiesz się jakimi umiejętnościami dysponuje Michael w GTA V oraz jakie unikalne elementy rozgrywki zarezerwowano dla tej grywalnej postaci.

Michael to osoba stojąca za zaplanowaniem każdego większego napadu - GTA 5: Michael - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność - GTA 5 - poradnik do gry
Michael to osoba stojąca za zaplanowaniem każdego większego napadu

Michael to czterdziestoletni były rabuś, który w wyniku podpisania umowy z władzami federalnymi stał się świadkiem koronnym i po zmianie danych osobowych ulokowany został w jednej z luksusowych dzielnic Los Santos. Jako że Michaelowi stosunki z żoną i dziećmi, delikatnie mówiąc, nie układają się zbyt dobrze, pragnie on powrócić do swojego poprzedniego zawodu i dalej realizować się w tym w czym jest najlepszy.

Specjalizacja: Michael jest odpowiedzialny za organizację i planowanie kolejnych napadów w trakcie gry. Jeśli zaś chodzi o jego bardziej praktyczne zdolności, do mistrzostwa opanował on obsługę broni palnej, choć gdy sytuacja tego wymaga potrafi też prowadzić skuteczne działania z ukrycia.

Specjalna zdolność Michaela - GTA 5: Michael - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność - GTA 5 - poradnik do gry
Specjalna zdolność Michaela

Unikalna umiejętność: Specjalną umiejętnością Michaela jest możliwość załączania spowolnienia upływu czasu w trakcie prowadzenia wymiany ognia (typowy bullet-time znany z wielu popularnych strzelanin). Pomaga to oczywiście w sprawniejszym namierzaniu i likwidowaniu wrogów. Pasek specjalnej zdolności Franklina możesz regenerować poprzez trafianie przeciwników w głowę, likwidowanie wrogów z zaskoczenia oraz poruszanie się autami z dużą prędkością.

Elementy gry zarezerwowane dla omawianej postaci: Z racji tego, że Michael został objęty programem ochrony świadków koronnych może on między innymi wykonywać opcjonalne misje dla FIB (Federal Investigation Bureau; odpowiednik prawdziwego FBI).