Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Wóz strażacki - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 67 - Wóz strażacki. Niniejsza solucja do GTA 5 podpowiada gdzie można znaleźć wóz strażacki, jak go ukraść i gdzie dotrzeć ze skradzionym pojazdem strażackim.

Ogólne założenia misji 67 - Wóz strażacki

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 65 (Plany architekta) oraz wybrać w jej końcowej części wariant zakładający użycie przebrań strażaków (Fire Crew). Misja ta nie posiada żadnego znacznika na mapie i możesz ją rozpocząć w dowolnym miejscu.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Jedynym założeniem tej bardzo krótkiej misji jest pozyskanie wozu strażackiego. Po udanej akcji będziesz musiał dostarczyć pojazd w wyznaczone miejsce.

Kompletny opis przejścia misji 67 - Wóz strażacki

Wybierz numer służb ratunkowych - GTA 5: Wóz strażacki - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Wybierz numer służb ratunkowych

Nie radzę podejmować prób odnajdywania wozu strażackiego w jednej z remiz rozmieszczonych po całym świecie gry, bo uniemożliwi ci to zaliczenie opisywanej misji w stu procentach. Zamiast tego zatrzymaj się gdzieś niedaleko zakładu konfekcyjnego Lestera, wyjmij telefon i zadzwoń pod numer 911 lub wybierz z listy kontaktów służby ratownicze (Emergency Services). Po nawiązaniu połączenia potwierdź chęć przywołania straży pożarnej (Fire Dept.).

Miejsce ukrycia wozu strażackiego - GTA 5: Wóz strażacki - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce ukrycia wozu strażackiego

Zaczekaj na przybycie straży pożarnej i dokonaj kradzieży wozu strażackiego (Fire Truck). Musisz się naturalnie liczyć z tym, że akcja ta zaalarmuje stróżów prawa, tak więc niedługo po zdobyciu wspomnianej maszyny przeczekaj pościg w jakiejś bocznej alejce. Po zakończeniu poszukiwań dojedź wozem strażackim do zakładu konfekcyjnego i zaparkuj go pod mostem.

Nagrody i wyzwania misji 67 - Wóz strażacki

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. What is your Emergency? - Musisz wybrać numer służb ratunkowych i w taki sposób przyczynić się do pojawienia się straży pożarnej.
  2. Not a Scratch - Nie możesz poważnie uszkodzić wozu strażackiego. Postaraj się uniknąć policyjnego pościgu i w ustronnym miejscu przeczekać aż stróże prawa stracą zainteresowanie.