Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Łodzie - jak korzystać? Porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz podstawowe porady i wskazówki jak poprawnie używać łodzi oraz innych pojazdów potrafiących przemieszczać się na wodzie. Podpowiadamy też gdzie można składować zdobyte lub zakupione łodzie w GTA 5.

Pływanie także nie powinno przysporzyć trudności - GTA 5: Łodzie - jak korzystać? Porady - GTA 5 - poradnik do gry
Pływanie także nie powinno przysporzyć trudności

By zachować łodzie niezbędne jest miejsce, w którym mogą one zostać zacumowane, czyli marina. Mariny są jedynym elementem pozwalającym zachowanie maszyny w grze, której nie ma żaden z bohaterów. W grze występuje tylko jedna, Puerto Del Sol w La Puerta. Możesz ją kupić za 75 tysięcy (osobną dla każdej postaci). Jest niezbędna, jeśli chcesz zachować jakiś ukradziony stateczek, lub kupić jacht on-line.

Samo sterowanie łódkami jest proste i zbliżone do samochodów, więc nie powinno sprawić większych trudności. W przypadku większych łodzi problemem może być zwrotność i manewrowość, więc weź to pod uwagę, jeśli planujesz przepłynąć przez wąskie kanały. Manipulując lewym drążkiem do przodu i do tyłu możesz także podnosić lub pochylać dziób swojej jednostki, co umożliwi wykonywanie większych skoków. Dodatkowo niektóre mniejsze maszyny, np. skutery wodne lub łódź podwodna, mogą wykonywać szybkie zwroty w lewo i prawo poprzez wciśnięcie odpowiednich Bumperów lub L1/R1 w zależności od konsoli.