Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Finał, lista zakończeń GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz listę zakończeń głównego wątku fabularnego. Z naszego opisu przejścia dowiesz się kiedy można dokonać wyboru zakończenia i jak obejrzeć wszystkie zakończenia bez konieczności powtarzania całej gry.

Dokładniejsze opisy przejścia poszczególnych zakończeń znajdziesz na trzech kolejnych stronach naszej solucji.

Ogólne informacje o zakończeniach GTA V

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć jedną z misji powiązanych z ostatnim dużym napadem (Wielka fucha), czyli albo misję 79 (subtelny wariant) albo misję 83 (oczywisty wariant). Możesz już udać się do willi wzgórzach Vinewood (punkt F na mapie świata).

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: Tak na dobrą sprawę nie mamy tu do czynienia z pełnoprawną misją, a jedynie z krótkim spotkaniem z Devinem Westonem. Jest ono jednak BARDZO ważne, albowiem dotyczy ono wyboru zakończenia gry.

UWAGA: Po zaliczeniu tej misji Franklin zostanie postawiony przed koniecznością wybrania jednego z trzech zakończeń. Podjęta decyzja jest nieodwracalna, tak więc bardzo wskazane jest zapisanie stanu gry przed spotkaniem się z Devinem! Pozwoli ci to obejrzeć wszystkie 3 zakończenia w ramach pojedynczego przejścia gry.

Lista zakończeń w GTA 5

Grając jako Franklin musisz powrócić do jego posiadłości znajdującej się na wzgórzach Vinewood - GTA 5: Finał, lista zakończeń - GTA 5 - poradnik do gry

Grając jako Franklin musisz powrócić do jego posiadłości znajdującej się na wzgórzach Vinewood. Po dotarciu na miejsce podejdź do oznaczonego punktu, po czym odwróć się i powróć do drzwi wyjściowych. Przed Tobą spotkanie z Devinem Westonem, który postawi Franklina przed swego rodzaju ultimatum. Po zakończeniu wspomnianego spotkania główny bohater wybierze z inwentarza telefon (powyższy screen) i to właśnie w tym momencie zostaniesz postawiony przed koniecznością wyboru zakończenia gry. Oto dostępne warianty:

  1. Zakończenie A - Kill Trevor (Zabić Trevora) - Do rozegrania jest w tym przypadku misja Zdrowy rozsądek. Jej wynikiem jest śmierć Trevora, w rezultacie zniknie on oczywiście z listy grywalnych postaci.
  2. Zakończenie B - Kill Michael (Zabić Michaela) - Do rozegrania jest w tym przypadku misja Przyszła pora. Jej wynikiem jest śmierć Michaela, w rezultacie zniknie on oczywiście z listy grywalnych postaci.
  3. Zakończenie C - Deathwish (Życzenie śmierci) - Do rozegrania jest w tym przypadku misja Trzecie wyjście. Jej wynikiem jest śmierć Stretcha, Wei Chenga, Steve'a Hainesa oraz Devona Westona. Oznacza to, że Michael, Trevor i Franklin ujdą z życiem. Zdecydowanie polecam wybór tego właśnie wariantu, pomimo tego, że wiąże się on z konieczności rozegrania bardzo długiej misji z dużą liczbą wymagających walk.

UWAGA: Jeśli pomimo naszej rekomendacji masz w planach wybór wariantu A lub wariantu B to zadbaj o wcześniejsze pozaliczanie wszystkich pobocznych misji związanych z postaciami Trevora/Michaela.