Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Obiekty rządowe - lista GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera listę obiektów rządowych znajdujących się na mapie świata. Możesz dodatkowo dowiedzieć się czym grozi w GTA 5 wkroczenie na zakazany teren placówki rządowej.

Fort Zancudo

Fort Zancudo to kopalnia ciężkiego sprzętu militarnego - GTA 5: Obiekty rządowe - lista - GTA 5 - poradnik do gry
Fort Zancudo to kopalnia ciężkiego sprzętu militarnego

Tajemnicza baza wojskowa usytuowana za zachodnim brzegu San Andreas. Znajdziesz się kilka razy w jej okolicy podczas wykonywania misji, ale niekoniecznie w środku, który warto zwiedzić. Można w niej zaopatrzyć chociażby w czołg Rhino, odrzutowiec Lazer P-996, śmigłowiec Buzzard, a nawet w potężnego Titana.

Wejście na teren bazy oznacza jednak cztery gwiazdki. Niestety nie da się spenetrować jej po cichu skradając się, więc trzeba to robić "na hura", a niestety im dłużej będziesz w bazie, tym cięższy będzie pobyt z racji coraz to nowych strażników i coraz to większej ilości ciężkiego sprzętu. Tym nie mniej możesz trochę poszaleć w Forcie. Można wejść do głównego budynku z wieżą, a potem dostać się na jej szczyt. Oprócz ciekawego centrum szkolenia i widoku na całą bazę znajdziesz w pomieszczeniach również sporo broni rozrzuconej bezładnie na podłodze, w tym m. in. minigun.

Humane Labs and Research Company

Humane Labs - GTA 5: Obiekty rządowe - lista - GTA 5 - poradnik do gry
Humane Labs

Kolejnym tajnym miejscem skrywającym bliżej nieokreślone tajemnice jest laboratorium chemiczne Humane Labs and Research Company. Zlokalizowane na wschodnim wybrzeżu, mniej więcej na tej samej wysokości, co Fort Zancudo.

Podobnie jak w przypadku fortu dostaniesz cztery gwiazdki za wejście na jego teren. Odwiedza się je podczas wykonywania zadania, ale bezpośrednio z wewnątrz. By zobaczyć je z zewnątrz musisz się już wybrać sam. Co ciekawe możesz do tego użyć taksówki, która zawiezie cię dokładnie pod samo wejście. Mimo to od razu dostaniesz cztery gwiazdki.

National Office of Security Enforcement

Na szczycie NOOSE znajdziesz Buzzarda - GTA 5: Obiekty rządowe - lista - GTA 5 - poradnik do gry
Na szczycie NOOSE znajdziesz Buzzarda

Na wschodnim wybrzeżu, w linii prostej od północnych granic Los Santos, znajdziesz siedzibę główną NOOSE. Jest to kolejny kompleks rządowy. W przeciwieństwie jednak do Fortu Zancudo i HLRC wejście na jego teren nie spowoduje przyznania gwiazdek. Znajdziesz tam m. in. uzbrojony śmigłowiec Buzzard na dachu. By się doń dostać musisz wspiąć się po drabinie z tyłu po prawej od głównego wejścia, a następnie po dachach dostać się na budynek lewą stronę.

Więzienie

Więzienie nie jest zbyt pilnie strzeżone - GTA 5: Obiekty rządowe - lista - GTA 5 - poradnik do gry
Więzienie nie jest zbyt pilnie strzeżone

Więzienie Bolingbroke Penitentiary zlokalizowane bezpośrednio na południe od hangaru Trevora w Sandy Shores to kolejne miejsce, do którego możesz się wybrać szukając przygód.

Próba włamania się do więzienia skończy się przyznaniem gwiazdek, ale jazda wokół płotu jest całkowicie bezpieczna. W pobliżu więzienia możesz też natrafić na osadzonych, którym udało się uciec. Będą udawać autostopowiczów, ale w istocie grożąc bronią wymuszą wyjście z samochodu i sami go ukradną. Rozpoznać ich łatwo po pomarańczowych uniformach.