Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Bunkry - podstawowe informacje GTA 5 poradnik, solucja

To najważniejsza nowość w całym dodatku. Za sprawą Gunrunning możesz rozszerzyć zakres swojej przestępczej działalności o sprzedaż broni. Dodatkowo dzięki temu zyskasz możliwość odblokowania potężnych, uzbrojonych pojazdów. Gracze, mogą zakupić podziemne placówki na terenie Paleto Bay i wykorzystać je jako bazy, w których będą planować kolejne akcje rabunkowe.

Wybór lokacji bunkru ma duże znaczenie. - GTA Online: Bunkry - podstawowe informacje - GTA 5 - poradnik do gry
Wybór lokacji bunkru ma duże znaczenie.

Żeby móc zakupić bunkier, musisz być Vipem, CEO lub Biker Club President. Sam zakup budynku jest dość drogą inwestycją. W zamian jednak zyskasz bazę, w której możesz rozpoczynać Gunrunning Missions, zyskasz dostęp do Mobile Operations Center, odblokujesz warsztat broni/pojazdów i zyskasz możliwość prowadzenia badań. W tym momencie szczególną uwagę i komentarz warto poświęcić:

  1. Raton Canyon - kosztuje 1,45M i jest jednym z najtańszych bunkrów w grze. Jest jednak otoczonymi górami (co zapewnia dodatkową ochronę) i dostęp do Mobile Operations Center znajduje się zaraz na zewnątrz, co pozwoli oszczędzić sporo czasu. Wielu graczy pomija zakup tego miejsca, dzięki czemu masz gwarancję większego spokoju i łatwiejszego robienia misji.
  2. Chummash - kupisz go za 1.65M, jest on dość niebezpieczną opcją i często wybieraną przez wielu graczy. Jednak ma jeden, wielki plus - jest on dość blisko miasta i jeśli prowadzisz inne biznesy możesz oszczędzać sporo czasu.
  3. Route 68 - Dostępny za 1.95M, dobra lokalizacja, choć podwyższone ryzyko ingerencji innych graczy. Można wręcz to nazwać lokalizacją pvp, gdzie bardzo często mają miejsce strzelaniny i ataki. Dobra lokacja dla osób, które stawiają na akcje i nudzą się, gdy w trakcie robienia misji nikt ich nie atakuje.
  4. Farmhouse - najdroższy bunkier w grze, dostępny za 2,37M. Nie oferuje on nic ponad zawartość innych bunkrów w grze, za to jego lokalizacja gwarantuje częste walki z innymi graczami.

Aby rozpocząć zarządzanie swoim bunkrem wystarczy udać się do laptopa, który domyślnie znajduje się w zakupionym bunkrze. Następnie należy odwiedzić Disruption Logistics i wybrać co chcemy w obecnej chwili zrobić. Standardowo, każda podziemna baza oferuje możliwość odnowienia zasobów i sprzedaży skradzionej broni. Dodatkowo, istnieje możliwość zmiany wystroju bunkru i możliwość wyboru kolejnego celu badań.

Jeśli chodzi o zasoby, pełen wskaźnik zasobów to 100 jednostek. Żadne modyfikacje nie są w stanie zmienić tej liczby. Istnieje możliwość zakupu 20 jednostek zasobów za 15.000. Jeśli natomiast zdecydujesz się na zdobycie zasobów poprzez misję rabunkowe, zyskasz 20 zasobów z szansą podwojenia wyniku za każdego gracza biorącego udział w misji.