Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Kierowca dla rabusiów, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia przypadkowego zdarzenia Kierowca dla rabusiów. W niniejszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie może dojść do napadu na sklep, czy warto pomagać rabusiom i jakie nagrody przewidziano za udzielenie im pomocy w ucieknięciu policji.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Parking przed apteką Dolar Pills znajdującą się w dzielnicy Strawberry w centralnej części Los Santos.

Możesz pomóc rabusiom, pozostawić ich w potrzebie lub ich zabić - GTA 5: Kierowca dla rabusiów, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Możesz pomóc rabusiom, pozostawić ich w potrzebie lub ich zabić

Podjedź do bandytów, którzy właśnie dokonali napadu, lecz nie dysponują pojazdem, dzięki któremu mogliby się ulotnić. Jeżeli chcesz pomóc rabusiom w ucieczce to upewnij się, że dysponujesz czterodrzwiowym pojazdem i zaczekaj aż wsiądą do auta. Gra rozpocznie w tym momencie pościg (2 gwiazdki), tak więc w poznany już w trakcie rozgrywania głównych misji sposób musisz zgubić stróżów prawa. Po tym jak tego dokonasz zawieź złodziejaszków we wskazane przez nich miejsce. Jeżeli nie chcesz łamać przepisów prawa to oddal się od miejsca zdarzenia lub zlikwiduj bandytów, pomagając w rezultacie funkcjonariuszom (w tym przypadku warto zbadać ciała rabusiów, odnajdując przy nich sporo gotówki).

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zdarzenie w alternatywny sposób, a mianowicie zabrać rabusiów do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie bandytów w ręce Altruistów to 1000 dolarów.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 1000 dolarów (jeśli pomogłeś rabusiom w zgubieniu policji lub jeśli zawiozłeś ich do siedziby Altruistów; jeśli natomiast zabiłeś rabusiów to każdy z nich pozostawi po sobie 800-2000 dolarów)
  2. nowa osoba na liście potencjalnych uczestników napadu: Packie McReary (tylko jeśli zdecydowałeś się pomóc rabusiom)