Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

36 - Pojazd do ucieczki | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

36: Getaway Vehicle (Pojazd do ucieczki)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 35 (Szybka robota). Misja ta nie posiada żadnego znacznika na mapie i możesz ją rozpocząć w dowolnym miejscu.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Wszystkie misje powiązane z nowym napadem są bardzo krótkie. W tej chodzi jedynie o dokonanie kradzieży dowolnego auta i pozostawienie go w miejscu, w którym nie zostanie zauważone.

Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce - 36 - Pojazd do ucieczki | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce

Wybór pojazdu do ucieczki nie odgrywa praktycznie żadnej roli. Nieco więcej uwagi poświęć natomiast tematowi wyboru miejsca, w którym skradzione auto zostanie pozostawione. Główny napad rozegra się w dzielnicy Cypress Flats (południowa część Los Santos, na zachód od El Burro Heights) i w rezultacie pojazd dobrze byłoby schować gdzieś w pobliżu. Wybierz jakąś boczną alejkę wyraźnie oddaloną od głównej ulicy (jeśli będzie to złe miejsca to gra Cię o tym poinformuje). Załącz telefon, odszukaj Michaela w książce adresowej i wybierz pierwszą pozycję z listy (Mark Getaway Location). Możesz już oddalić się od pozostawionego auta.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.