Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pojazd do ucieczki - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 36 - Pojazd do ucieczki. Niniejsza solucja do GTA 5 podpowiada jaki samochód najlepiej ukraść oraz gdzie najlepiej pozostawić auto z myślą o wykorzystaniu go podczas napadu.

Ogólne założenia misji 36 - Pojazd do ucieczki

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 35 (Szybka robota). Misja ta nie posiada żadnego znacznika na mapie i możesz ją rozpocząć w dowolnym miejscu.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Wszystkie misje powiązane z nowym napadem są bardzo krótkie. W tej chodzi jedynie o dokonanie kradzieży dowolnego auta i pozostawienie go w miejscu, w którym nie zostanie zauważone.

Kompletny opis przejścia misji 36 - Pojazd do ucieczki

Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce - GTA 5: Pojazd do ucieczki - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce

Wybór pojazdu do ucieczki nie odgrywa praktycznie żadnej roli. Nieco więcej uwagi poświęć natomiast tematowi wyboru miejsca, w którym skradzione auto zostanie pozostawione. Główny napad rozegra się w dzielnicy Cypress Flats (południowa część Los Santos, na zachód od El Burro Heights) i w rezultacie pojazd dobrze byłoby schować gdzieś w pobliżu. Wybierz jakąś boczną alejkę wyraźnie oddaloną od głównej ulicy (jeśli będzie to złe miejsca to gra Cię o tym poinformuje). Załącz telefon, odszukaj Michaela w książce adresowej i wybierz pierwszą pozycję z listy (Mark Getaway Location). Możesz już oddalić się od pozostawionego auta.

Nagrody i wyzwania misji 36 - Pojazd do ucieczki

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.