Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Rozrywki - porady GTA 5 poradnik, solucja

Rozrywki w GTA Online - porady: Tenis, golf, strzelnica, siłowanie na rękę, rzutki, striptiz.

Rozgrywka w GTA Online opiera się nie tylko na "pracy zawodowej" wielkomiejskiego gangstera. Masz do dyspozycji kilka miejsc, w których możesz się rozerwać i odpocząć od natłoku zadań.

Tenis

Tenis - GTA Online: Rozrywki - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Tenis

Rozpoczynając mecz tenisa, możesz sam ustalić jego długość. Masz do wyboru 1, 3 lub 5 setów. Danego seta wygrywa ten, kto zdobędzie 6 gemów. Zasady gry są takie jak w prawdziwych rozgrywkach tenisowych. Aby rozpocząć mecz, wymagane są 2 osoby, nie można ustawić bota, który z nami zagra. Nie jest to symulator najwyższych lotów, jednak można spędzić przy nim kilka miłych chwil. A co więcej, gra w tenisa poprawia kondycję, więc warto czasem wybrać się na kort.

Golf

Pole golfowe - GTA Online: Rozrywki - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Pole golfowe

Jeśli masz ochotę, na trochę więcej sportu, po partii tenisa, możesz wybrać się na pole golfowe. Ten tryb gry, został wykonany zdecydowanie lepiej i daje więcej zabawy. Ogólnie rzecz biorąc, główną zasadą golfa jest to, aby w jak najmniejszej liczbie uderzeń, trafić piłeczką do golfa. Wedle swoich upodobań, a być może fachowej wiedzy i doświadczenia, możesz dostosować sprzęt do obecnych warunków. Masz do wyboru kilka rodzajów kijów golfowych. Możesz grać sam lub rywalizować z innymi graczami.

Strzelnica

Strzelnica - GTA Online: Rozrywki - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Strzelnica

Jeśli chcesz spróbować swoich sił we władaniu bronią palną, wybierz się na strzelnicę. Znajdują się one na zapleczu niektórych sklepów Ammu-nation. Możesz grać sam lub rywalizować z innym graczem w różnych trybach. Ogólnie rzecz biorąc, zwycięża ten, kto zdobędzie więcej punktów za trafianie do celu.

Siłowanie na rękę

Siłowanie na rękę - GTA Online: Rozrywki - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Siłowanie na rękę

Jeśli chcesz sprawdzić swoją krzepę, wyzwij innego gracza na pojedynek w siłowaniu na rękę. O zwycięstwie decyduje nie tylko kondycja twojej postaci (choć ma duże znaczenie), ale także to, z jaką szybkością potrafisz poruszać palcami. Im szybciej poruszasz w poziomie gałką analogową, tym więcej siły w pojedynek wkłada twoja postać.

Rzutki

Rzutki - GTA Online: Rozrywki - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Rzutki

W pubie na pustyni Grand Senora, możesz zagrać w typowego darta. Zasady są dosyć proste. Aby wygrać partię, musisz jako pierwszy zejść z 310 punktów do zera, zwracając uwagę na to aby ostatni rzut został trafiony w pole punktowane podwójnie. Najszybciej partię można zakończyć w dwóch podejściach.

  1. nr. 1 - potrójna 20 + potrójna 20 + potrójna 20 co daje nam 180 punktów. Do zbicia pozostaje 121 punktów.
  2. nr. 2 - potrójna 20 + potrójna 19 + podwójna 2. Tym oto sposobem możesz zejść do zera w dwóch partiach.

Punkty są liczone potrójnie w wewnętrznym kręgu, natomiast podwójnie w zewnętrznym.

Striptiz

Jeśli jesteś fanem innych rozrywek niż golf czy rzutki, możesz się wybrać do klubu ze striptizem. Jak zapłacisz 40 dolców, jedna z tancerek znajdujących się w lokalu, umili ci czas prywatnym tańcem. Podczas, kiedy ona prezentuje swoje wdzięki, używając prawego triggera, możesz jej dotykać, co będzie skutkowało napełnianiem się paska w prawym dolnym rogu ekranu. Jeśli pasek napełni się do końca, tancerka zaproponuje, abyście udali się do domu na dalszą część szalonej nocy.