Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Ostatni. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia przede wszystkim jakie warunki trzeba spełnić, by odblokować finałową poboczną misję gry. Dowiesz się też jak wyruszyć na polowanie i jak zastrzelić ukrywającą się w lasach bestię / Wielką Stopę.

Opis przejścia pobocznej misji Ostatni

Musisz najpierw ukończyć grę w stu procentach - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz najpierw ukończyć grę w stu procentach

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Szansa na przystąpienie do tej misji pojawia się dopiero po zaliczeniu gry w 100 procentach. Swoje aktualne postępy możesz oczywiście sprawdzać z poziomu okna statystyk. Dokładne wskazówki odnośnie wszystkich czynności wymaganych do pełnego ukończenia gry odnajdziesz ponadto w poradniku "GTA V - Przewodnik po grze".

Opisywana misja nie staje się dostępna od razu po uzyskaniu statusu 100 procent zaliczenia gry - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Opisywana misja nie staje się dostępna od razu po uzyskaniu statusu 100 procent zaliczenia gry. Musisz uzbroić się w cierpliwość i poświęcić sporo czasu na wykonywanie innych rzeczy, wyczekując momentu, w którym w północno-zachodniej części mapy pojawi się pytajnik (niedaleko góry Mount Chiliad). Udaj się w to miejsce grając jako Franklin, spotykając się na miejscu z myśliwym (powyższy screen), od którego dowiesz się o obecności bestii w okolicy.

Obszar, w którym musisz rozejrzeć się za bestią - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Obszar, w którym musisz rozejrzeć się za bestią

Po wysłuchaniu rozmowy wyrusz do miejsca ze śladami zlokalizowanego na północny-zachód od miejsca rozpoczęcia misji. Zdecyduj się przy tym na przemieszczanie o własnych siłach, albowiem skorzystanie ze środka transportu przekreśli Twoje szanse na zaliczenie tej misji w stu procentach.

Próbuj trafiać w bestię z użyciem broni z lunetą - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Próbuj trafiać w bestię z użyciem broni z lunetą

Po dotarciu na miejsce zbadaj cały oznaczony obszar, a powinieneś zauważyć uciekającą bestię, za którą musisz oczywiście wyruszyć w pościg. W trakcie rozgrywania pościgu próbuj używać karabinu snajperskiego do osłabiania bestii, przy czym nie celuj w jej głowę, tylko w inne części ciała, starając się zaliczyć co najmniej trzy udane trafienia. Do namierzania bestii używaj natomiast wydawanych przez nią dźwięków i czerwonych kropek pojawiających się na radarze.

Nie daj się zabić drapieżnikom - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Nie daj się zabić drapieżnikom

Dodatkowym utrudnieniem związanym z omawianym pościgiem jest to, że Franklin po drodze wpadnie na kilka drapieżników i warto z nimi szybko się rozprawiać, dla odmiany korzystając na przykład z dobrego karabinu szturmowego.

Pościg za bestią możesz dobiec końca w momencie trafienia w jej głowę (nie będzie to łatwe) lub przy pokazanym na dołączonym screenie klifie - GTA 5: Ostatni - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Pościg za bestią możesz dobiec końca w momencie trafienia w jej głowę (nie będzie to łatwe) lub przy pokazanym na dołączonym screenie klifie. Oddaj strzał z dowolnej broni w stronę bestii, dzięki czemu ustalisz, że tak naprawdę była to jedynie osoba w przebraniu. To już koniec tego polowania.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ostatni

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Wounded - Musisz co najmniej trzy razy postrzelić bestię w trakcie pościgu. Warto korzystać z dobrej snajperki, celując we wszystkie części ciała poza głową.
  2. Hunter - Musisz zabić co najmniej cztery zwierzęta w trakcie pościgu za bestią. Mogą to być zarówno drapieżniki jak i na przykład łosie.
  3. Mr Green - Musisz rozegrać całe polowanie pieszo.