Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolejna przysługa | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V Poradnik GTA V

Pulling Another Favor (Kolejna przysługa)

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Przysługa. Podobnie jak wcześniej musisz porozmawiać z Tonyą i przebywa ona w tym samym miejscu co wcześniej, czyli po przeciwnej stronie ulicy od domu Franklina.

Zaczep się tyłu oznaczonego samochodu - Kolejna przysługa | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Zaczep się tyłu oznaczonego samochodu

Założenia tej misji są identyczne do poprzedniego zlecenia kobiety. Musisz więc dotrzeć w jej towarzystwie na parking policyjny, a następnie dojechać półciężarówką pomocy drogowej (Towtruck) do miejsca z nieprawidłowo zaparkowanym SUV-em. Z racji tego, że nie możesz zaczepić się auta od przodu zaparkuj półciężarówkę dokładnie za nim i w poznany już sposób skorzystaj z dźwigu. Na sam koniec odwieź pojazd na policyjny parking i pozostaw go w oznaczonej strefie.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  • Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut i 30 sekund. Postaraj się już na starcie dysponować szybkim pojazdem, a w dalszej części misji jak najszybciej dotrzeć do źle zaparkowanego pojazdu.
  • Unhook Bonus - Nie możesz doprowadzić do odczepienia holowanego samochodu aż do momentu gdy dotrzesz z nim na park policyjny.