Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Kolejna przysługa - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Kolejna przysługa. W naszej solucji do GTA 5 wyjaśniamy gdzie dotrzeć holownikiem oraz jak poprawnie odholować drugi samochód.

Opis przejścia pobocznej misji Kolejna przysługa

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Przysługa. Podobnie jak wcześniej musisz porozmawiać z Tonyą i przebywa ona w tym samym miejscu co wcześniej, czyli po przeciwnej stronie ulicy od domu Franklina.

Zaczep się tyłu oznaczonego samochodu - GTA 5: Kolejna przysługa - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Zaczep się tyłu oznaczonego samochodu

Założenia tej misji są identyczne do poprzedniego zlecenia kobiety. Musisz więc dotrzeć w jej towarzystwie na parking policyjny, a następnie dojechać półciężarówką pomocy drogowej (Towtruck) do miejsca z nieprawidłowo zaparkowanym SUV-em. Z racji tego, że nie możesz zaczepić się auta od przodu zaparkuj półciężarówkę dokładnie za nim i w poznany już sposób skorzystaj z dźwigu. Na sam koniec odwieź pojazd na policyjny parking i pozostaw go w oznaczonej strefie.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Kolejna przysługa

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut i 30 sekund. Postaraj się już na starcie dysponować szybkim pojazdem, a w dalszej części misji jak najszybciej dotrzeć do źle zaparkowanego pojazdu.
  2. Unhook Bonus - Nie możesz doprowadzić do odczepienia holowanego samochodu aż do momentu gdy dotrzesz z nim na park policyjny.