Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Walka wręcz - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz komplet informacji na temat staczania walk wręcz. Podpowiadamy jak wygrywać pojedynki na pięści w GTA 5 i jak podnosić umiejętności bohaterów w temacie przystępowania do walk wręcz.

Poprawne uniki ułatwią ci utrzymanie paska zdrowia na bezpiecznym poziomie - GTA 5: Walka wręcz - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Poprawne uniki ułatwią ci utrzymanie paska zdrowia na bezpiecznym poziomie

Pojedynki wręcz w opisywanej piątej odsłonie serii nie zmieniły się znacząco w stosunku do Grand Theft Auto IV. Gra po raz pierwszy zapozna Cię z ich mechaniką w końcówce piątej głównej misji, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby samemu się z nimi zaznajomić.

Każdy pojedynek powinieneś rozpocząć od namierzenia przeciwnika. Możesz wyprowadzać wolne lub szybkie ataki. Te pierwsze cechują się większym prawdopodobieństwem sukcesu, ale nie zadają poważnych obrażeń. Silne uderzenia mogą z kolei zakończyć się niepowodzeniem, aczkolwiek jeśli zostaną poprawnie wyprowadzone to zadadzą większe obrażenia i w skrajnych przypadkach mogą nawet powalić cel na ziemię. Równie istotna kwestia to wyprowadzanie skutecznych uników. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że możesz ograniczyć się wyłącznie do samego uniku lub postarać się tuż po nim wykonać także kontrę.

Jeżeli masz w planach regularne wygrywanie walk wręcz to polecam przede wszystkim dążyć do zwiększenia paska siły dla wybranej aktualnie grywalnej postaci. Łatwy sukces możesz sobie też zapewnić grając postacią Trevora, a to dlatego, że po uaktywnieniu trybu furii (specjalna zdolność) jest on właśnie w stanie zadawać o wiele poważniejsze obrażenia w walce wręcz.