GRY-Online.pl

Jacek Hałas

Autor

Liczba publikacji: 608

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural). Na forum pisze pod ksywką Stranger..

The Callisto Protocol - poradnik do gry

28 listopada 2022

The Callisto Protocol poradnik, solucja to najlepsze porady na start i do rozwoju postaci. Opisujemy najlepsze ulepszenia i listę wszystkich schematów, trofea, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie, długość gry.

The Callisto Protocol - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

8 listopada 2022

God of War Ragnarok poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, zagadek środowiskowych. Opisujemy Skrzynie Norn, Kruki Odyna, bronie, Mistyczne Bramy, edycje gry, datę premiery.

God of War Ragnarok - poradnik do gry

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

17 października 2022

A Plague Tale Requiem poradnik, solucja to najlepsze porady na start, do skradania się, eksploracji, rozwoju umiejętności, wytwarzania przedmiotów. Omawiamy wszystkie rozdziały, ekwipunek, wszystkie znajdźki, bossów, wymagania sprzętowe, sterowanie.

A Plague Tale Requiem - poradnik do gry

Return to Monkey Island - poradnik do gry

20 września 2022

Return to Monkey Island poradnik, solucja to pełny opis przejścia wszystkich rozdziałów. Podpowiadamy gdzie znaleźć istotne obiekty, jak je ze sobą łączyć, jak przeprowadzać rozmowy i rozwiązywać zagadki. Opisujemy wymagania sprzętowe i sterowanie.

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Gloomwood - poradnik do gry

7 września 2022

Gloomwood poradnik, solucja to najlepsze porady na start, do eksploracji, skradania się, unikania i zabijania wrogów, zagadek środowiskowych. Omawiamy ekwipunek, wszystkie znajdźki, przedmioty, sejfy, klucze, dokumenty, monety, zapis gry, sterowanie.

Gloomwood - poradnik do gry

F1 Manager 2022 - poradnik do gry

1 września 2022

F1 Manager 2022 poradnik to, najlepsze porady na start, do zarządzania zespołem, wyboru teamu, używania nowych części, weekendów wyścigowych, Grand Prix. Opisujemy poziomy trudności, jak zmienić długość wyścigu, poradnik trofeowy, wymagania sprzętowe.

F1 Manager 2022 - poradnik do gry

Saints Row - poradnik do gry

2 sierpnia 2022

Saints Row poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, do rozwoju postaci, modyfikacji broni, zdobywania pieniędzy, umiejętności. Opisujemy wszystkie mechaniki, sojuszników, minigry, osiągnięcia, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Saints Row - poradnik do gry

Stray - poradnik do gry

6 lipca 2022

Stray poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, skradania się, zagadek środowiskowych. Opisujemy sekrety, znajdźki, trofea, platynę, czy można zginąć, czy są żywi ludzie, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Stray - poradnik do gry

F1 22 - poradnik do gry

30 czerwca 2022

F1 22 poradnik to najlepsze porady na start, do ścigania się, lista wszystkich aut, wyścigów, mechaniki i elementy gry. Opisujemy wszystkie trofea, mikrotransakcje, tryby gry, My Team, online, F1 Life, supersamochody, sterowanie, wymagania sprzętowe.

F1 22 - poradnik do gry

Sniper Elite 5 - poradnik do gry

23 maja 2022

Sniper Elite 5 poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, dotyczące rozwoju postaci, wyposażenia, broni, umiejętności i skradania. Opisujemy wszystkie misje główne i poboczne, sekrety, pojazdy, trofea, wymagania sprzętowe.

Sniper Elite 5 - poradnik do gry

Trek to Yomi - poradnik do gry

27 kwietnia 2022

Trek to Yomi poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do walki, rozwoju postaci, zdobywania umiejętności. Opisujemy wszystkie mechaniki, ataki, sekrety, znajdźki, artefakty, ulepszenia oraz sterowanie i wymagania sprzętowe.

Trek to Yomi - poradnik do gry

LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

31 marca 2022

LEGO Star Wars Skywalker Saga poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, zagadek, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie mechaniki, kody, minizestawy, klocki kyber, wyzwania, łamigłówki i próby, wymagania sprzętowe.

LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

21 marca 2022

Ghostwire Tokyo poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci, pochłaniania duchów. Opisujemy jak zdobywać Mejka, wszystkie znajdźki, posążki Izo, notatki KK, trofea, wymagania sprzętowe.

Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

Gran Turismo 7 - poradnik do gry

15 marca 2022

Forza Horizon 7 poradnik to najlepsze porady na start, do tuningu, lista wszystkich aut, wyścigów, metody zdobywania wyróżnień i kredytów. Opisujemy mikrotransakcje, wszystkie licencje oraz jak sprzedawać i kupować auta.

Gran Turismo 7 - poradnik do gry

Elex 2 - poradnik do gry

1 marca 2022

Elex 2 poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry, najlepsze buildy, porady na start, do rozwoju postaci, walki, hakowania i kradzieży. Opisaliśmy wszystkie frakcje i crafting oraz jak znaleźć trenerów umiejętności.

Elex 2 - poradnik do gry

Horizon Forbidden West - poradnik do gry

1 lutego 2022

Horizon Forbidden West poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry i najlepsze porady na start, wszystkie znajdźki, sekrety. Opisy wszystkich mechanik, rozbudowy postaci, eksploracji a także opis wszystkich osiągnięć i zadań pobocznych.

Horizon Forbidden West - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

17 stycznia 2022

Dying Light 2 poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie znajdźki, inhibitory, wiatraki, anomalie, rodzaje potworów, najlepsze buildy, osiągnięcia i wymagania sprzętowe.

Dying Light 2 - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

31 grudnia 2021

Amnesia Rebirth poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, skradania i rozwiązywania zagadek. Opisujemy lokalizacje wszystkich wspomnień, głównych notatek, notatek Hanka i opakowań zapałek oraz wszystkie trofea.

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Halo Infinite - poradnik do gry

23 listopada 2021

Halo Infinite poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry i najlepsze porady na start, wszystkie znajdźki, sekrety i zakończenia. Porady do walki, pojazdów, eksploracji i trybu multiplayer a także opis wszystkich osiągnięć i wymagań sprzętowych.

Halo Infinite - poradnik do gry

Guardians of the Galaxy - poradnik do gry

9 listopada 2021

Guardians of the Galaxy poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start, do zagadek, walk z bossami, zdolności i bajerów. Opisujemy wszystkie trofea, ważne wybory, lokalizacje Strojów Strażników Galaktyki, archiwów i znajdziek.

Guardians of the Galaxy - poradnik do gry