Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Autostopowicz - 3 | Przypadkowe zdarzenia | GTA V Poradnik GTA V

Autostopowicz - 3

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Droga East Joshua Road w pobliżu autostrady we wschodniej części mapy, na północny-wschód od miasteczka Sandy Shores.

Możesz zabić chłopaka podwiezionej kobiety lub go zignorować i opuścić okolicę - Autostopowicz - 3 | Przypadkowe zdarzenia | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Możesz zabić chłopaka podwiezionej kobiety lub go zignorować i opuścić okolicę

Zatrzymaj się przy stojącej przy drodze autostopowiczce, która poprosi sterowaną przez Ciebie postać o zawiezienie jej do miejsca pracy jej chłopaka znajdującego się w pobliżu znaku Vinewood w centralnej części mapy. Po dotarciu na miejsce zazdrosny mężczyzna zaatakuje sterowaną przez Ciebie postać. Możesz zastrzelić/pobić tę osobę (uwaga na drugiego pracownika ochrony, który może dołączyć do walk!) lub zignorować ją i po prostu opuścić to miejsce.

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zadanie w alternatywny sposób, a mianowicie zawieźć dziewczynę do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie autostopowiczki w ręce Altruistów to 1000 dolarów.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  • 1000 dolarów (jeśli zawiozłeś autostopowiczkę do kultu Altruistów)
  • +5 do umiejętności prowadzenia pojazdów