Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zielone korzeni, Zaciąganie - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Zaciąganie. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia gdzie znaleźć wskazane przez Barry'ego auto i jak użyć holownika do przetransportowania go do mieszkania Barry'ego.

Opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Zaciąganie

1 - GTA 5: Zielone korzeni, Zaciąganie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Dostępność: Franklin - GTA 5: Zielone korzeni, Zaciąganie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Zielone korzenie - Franklin. Musisz zaczekać do momentu, w którym otrzymasz smsa od Barry'ego. Możesz już wyruszyć na poszukiwania samochodu do dzielnicy La Puerta znajdującej się w południowo-zachodniej części Los Santos, niedaleko lotniska. Zbadaj obszar znajdujący się wewnątrz dużego zielonego okręgu. Lokalizacja poszukiwanego auta pokazana została na screenie 1 i jest to zdezelowany Albany Emperor (screen 2).

Auto pomocy drogowej - GTA 5: Zielone korzeni, Zaciąganie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Auto pomocy drogowej

Próba odpalenia pojazdu zakończy się niepowodzeniem, tak więc wysiądź z auta i rozejrzyj się po okolicy za pojazdem pomocy drogowej (Towtruck). Twoim nowym zadaniem będzie odholowanie odnalezionego wraku w pobliże miejsca zamieszkania Barry'ego.

Zaparkuj pojazd pomocy tuż przed wrakiem i opuść dźwig - GTA 5: Zielone korzeni, Zaciąganie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Zaparkuj pojazd pomocy tuż przed wrakiem i opuść dźwig

Ustaw się dokładnie przed wrakiem, opuść dźwig (odpowiedni ruch lewą gałką analogową) i ostrożnie do niego podjedź, tak by go zaczepić. Podnieś dźwig i dopiero wtedy wyrusz w stronę oznaczonego punktu. Po znalezieniu się przy mieszkaniu Barry'ego odczep dźwig i oddal się od tego miejsca. Zaczekaj na telefon od Barry'ego, który zakończy opisywaną misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Zielone korzenie - Zaciąganie

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Hooked - Nie możesz doprowadzić do odczepienia wraku aż do momentu gdy dotrzesz z nim pod mieszkanie Barry'ego.
  2. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 1 minuta i 30 sekund. Jak najszybciej zaczep samochód do pojazdu pomocy drogowej i unikaj niepotrzebnego hamowania w trakcie jego holowania, aktywując w razie potrzeby specjalną zdolność Franklina.