Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Akceptacja prawdy - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Akceptacja prawdy. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia jak wysyłać datki dla kultu Epsilonistów i jakie wymagania należy spełnić do odblokowania kolejnego spotkania z kultystami.

Opis przejścia pobocznej misji Akceptacja prawdy

Dostępność: Michael - GTA 5: Akceptacja prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Poszukiwanie prawdy. Zaczekaj na e-maila od Marnie, otwórz go i wybierz znajdujący się w nim link, dzięki czemu ponownie odwiedzisz stronę internetową www.epsilonprogam.com. Wybierz opcję przelania 500 dolarów na konto kultu (Donate $500; powyższy screen).

Budynek, w którym należy spotkać się z Epsilonistami - GTA 5: Akceptacja prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Budynek, w którym należy spotkać się z Epsilonistami

Musisz teraz cierpliwie odczekać aż w północno-wschodniej części Los Santos pojawi się znak kultu (punkt E na mapie świata). Jest to dzielnica Donwtown Vinewood, a konkretnie niewielki budynek sąsiadujący między innymi z klubem Pitchers, czyli z jedną z nieruchomości nadających się do nabycia. Wejdź do budynku i obejrzyj scenkę przerywnikową ze spotkania z Marnie i kilkoma innymi kultystami.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Akceptacja prawdy

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Michaela: Marnie

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.