Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

9 - Córeczka tatusia | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

9 - Daddy's Little Girl (Córeczka tatusia)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 8 (Doradztwo małżeńskie). Możesz już wyruszyć do domu Michaela (litera M na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: W trakcie rozgrywania tej misji zapoznany zostaniesz z kilkoma nowymi elementami gry, a mianowicie z korzystaniem z rowerów i skuterów wodnych, a także z pływaniem i nurkowaniem. Nie jest ona zbyt trudna, pozwalając ci natomiast na bliższe zapoznanie się z (niewychowanym) potomstwem Michaela.

Wypożyczalnia rowerów - 9 - Córeczka tatusia | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Wypożyczalnia rowerów

Po dotarciu do posiadłości Michaela gra wyświetli scenkę przerywnikową z kłótni z Jimmym, która będzie miała dość wybuchowe zakończenie. Michael i Jimmy przystaną ostatecznie na plan wspólnej przejażdżki rowerowej. Wyjdź z posiadłości, wsiądź do auta Michaela (Obey Tailgater) i wyrusz w stronę plaży (Vespucci Beach). Po dotarciu na miejsce wyjdź z samochodu i udaj się do wypożyczalni rowerów.

W trakcie wyścigu pozostawaj na wyznaczonej ścieżce - 9 - Córeczka tatusia | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
W trakcie wyścigu pozostawaj na wyznaczonej ścieżce

Wybierz dowolny rower, rozpoczynając tym samym wyścig z metą znajdującą się na samym końcu molo. Ogarnięcie podstaw jazdy rowerem może zająć ci trochę czasu (pedałowanie realizowane jest poprzez wciskanie przycisku skoku), aczkolwiek gra wyświetli ci wszystkie przyciski aktywne w trakcie jazdy. Sporym ułatwieniem jest też to, że Jimmy z racji słabej kondycji nie będzie szybko jechał. Kieruj się ustaloną trasą w stronę molo, na którym wyścig dobiegnie końca. Gra załączy tu nowy filmik przerywnikowy, który będzie dotyczył Tracey.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie