Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Córeczka tatusia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia głównej misji 9 - Córeczka tatusia. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak wygrać wyścig na rowerach, jak przedostać się na pokład jachtu i jak poprawnie zaliczyć scenę ucieczki skuterem wodnym.

Ogólne założenia misji 9 - Córeczka tatusia

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 8 (Doradztwo małżeńskie). Możesz już wyruszyć do domu Michaela (litera M na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: W trakcie rozgrywania tej misji zapoznany zostaniesz z kilkoma nowymi elementami gry, a mianowicie z korzystaniem z rowerów i skuterów wodnych, a także z pływaniem i nurkowaniem. Nie jest ona zbyt trudna, pozwalając ci natomiast na bliższe zapoznanie się z (niewychowanym) potomstwem Michaela.

Kompletny opis przejścia misji 9 - Córeczka tatusia

Wypożyczalnia rowerów - GTA 5: Córeczka tatusia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Wypożyczalnia rowerów

Po dotarciu do posiadłości Michaela gra wyświetli scenkę przerywnikową z kłótni z Jimmym, która będzie miała dość wybuchowe zakończenie. Michael i Jimmy przystaną ostatecznie na plan wspólnej przejażdżki rowerowej. Wyjdź z posiadłości, wsiądź do auta Michaela (Obey Tailgater) i wyrusz w stronę plaży (Vespucci Beach). Po dotarciu na miejsce wyjdź z samochodu i udaj się do wypożyczalni rowerów.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie