Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Krach - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia głównej misji 73 - Krach. Poniższa solucja do GTA 5 podpowiada jak przygotować się do premiery filmu oraz jak pokonać napastników w domu Michaela i jak uratować członków jego rodziny.

Ogólne założenia misji 73 - Krach

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 71 (Problemy prawne). Jakiś czas po zaliczeniu tego zadania przy jednym z luksusowych sklepów Ponsonboys pojawi się znacznik informujący o możliwości rozegrania nowej misji (punkt M na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Tematem przewodnim tej misji jest premiera kinowa filmu, który powstał przy współudziale Michaela. O ile pierwsza częśc misji jest bardzo rozrywkowa, to w drugiej będziesz już musiał przystąpić do bardziej zdecydowanych i agresywnych działań mających na celu ocalenie członków rodziny głównego bohatera przed najemnikami Merryweather.

Kompletny opis przejścia misji 73 - Krach

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest luksusowy sklep z odzieżą Ponsonboys znajdujący się w dzielnicy Rockford Hills - GTA 5: Krach - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest luksusowy sklep z odzieżą Ponsonboys znajdujący się w dzielnicy Rockford Hills. Po dotarciu na miejsce wejdź do sklepu i skieruj się do wystawy zlokalizowanej po prawej stronie. Musisz zakupić pokazany na powyższym screenie smoking (tuxedo) i oznacza to niestety wydatek rzędu 10 tysięcy dolarów. Jeżeli nie dysponujesz aktualnie wymaganą gotówką to przed rozpoczęciem tej misji wykonaj dodatkowe czynności, np. okradnij opancerzoną furgonetkę czy zaczekaj na wypłatę dochodów z tytułu posiadania nieruchomości.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie