Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ukończenie na 100% - jak to zrobić? Porady, wszystkie wymagania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Grand Theft Auto V zawiera listę wymagań niezbędnych do ukończenia gry w 100 procentach. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie aktywności w GTA 5 są podliczane do wymagań zaliczenia gry w 100%. Możesz w rezultacie zająć się jedynie rzeczami wymienionymi na naszej liście.

Status ukończenia możesz sprawdzić w statystykach - GTA 5: Ukończenie na 100% - jak to zrobić? Porady, wszystkie wymagania - GTA 5 - poradnik do gry
Status ukończenia możesz sprawdzić w statystykach

Ukończenie GTA w 100% wymaga spędzenia wiele czasu przy grze. Na szczęście, z czysto technicznego punktu widzenia, nie jest to tak naprawdę 100%. Aktualny poziom ukończenia możesz sprawdzić w statystykach w menu opcji.

Oto kompletna lista wymaganych czynności:

 1. Ukończ wszystkich 69 misji. W ich skład wchodzą wszystkie główne misje fabularne, a także misje poboczne, jak np. zabójstwa u Lestera dla Franklina.
 2. Wykonaj 20 z 58 misji Strangers and Freaks (Misje od nieznajomych i dziwaków). Zaznaczone znakiem zapytania.
 3. Ukończ 14 z 57 Random Events (Przypadkowe zdarzenia). Podczas przejeżdżania po świecie gry w jakimś momencie minimapa zaświeci na biało, a zaraz potem będziesz widział w pobliżu niebieską kropkę. Gdy się do niej zbliżysz zacznie się event. Najczęściej ktoś będzie kogoś okradał, ewentualnie prosił o podwózkę.
 4. Ukończ 42 z 59 dostępnych Hobby and Passtimes (Hobby i rozrywki). W ich skład wchodzą chociażby wyścigi, golf, tenis, strzelnica, szkoła latania yoga czy polowanie. Trzeba wykonać wszystkie dostępne zajęcia danego typu, czyli np. ukończyć wszystkie dostępne wyścigi uliczne (5), wszystkie wyścigi na morzu (4), triathlony (3) itd. W przypadku zajęć, za które przyznawane są medale (szkoła latania, strzelnica), wystarczy brązowy medal za każde zadanie. Żeby zaliczyć klub ze striptizem trzeba wykupić prywatny taniec. By zaliczyć tenis, golf i darta trzeba wygrać jeden mecz.
 5. Okradnij sklep (wejdź do sklepu wyceluj w kasjera).
 6. Zakup samochód przez Internet.
 7. Zakup pięć nieruchomości generujących przychody.
 8. Wykonaj 25 z 50 Stunt Jumps.
 9. Wykonaj 8 z 15 Knife Flitghts (przeleć poziomo między budynkami w odpowiednich miejscach. Najlepiej używać do tego myśliwca wojskowego, którego możesz go ukraść w Forcie Zancudo)
 10. Wykonaj 25 Under The Bridge (przeleć 25 razy pod mostem).
 11. Skorzystaj z usług prostytutki.
 12. Ukończ Booty Call. Minigra w klubie ze striptizem, w której musisz dotykać striptizerki, gdy nie jesteś na widoku. Kiedy pasek się zapełni możesz zaproponować jej pójście do siebie. Uwaga jednak, gdyż nie każda tancerka się zgodzi i wówczas musisz spróbować z inną.
 13. Obejrzyj film w kinie.
 14. Wyjdź z Chopem i baw się z nim w aportowanie.
 15. Zbierz 50 części statku kosmicznego.
 16. Zbierz 50 fragmentów listu.
 17. Pójdź do baru, zobacz film w kinie, odwiedź klub ze striptizem i zagraj w darta z dwójką z głównych bohaterów gry. Wybierz numer w telefonie komórkowym i wybierz opcję Hang out.

Zdobycie 100% ukończenia nagrodzi gracza odpowiednim osiągnięciem. Ponadto wysoko ponad Fortem Zancudo pojawi się statek kosmiczny. Można się do niego zbliżyć, ale jest on chroniony bliżej nieokreśloną formą energii i każda próba przejęcia skończy się śmiercią postaci.