Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Osprzęt wojskowy - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia głównej misji 52 - Osprzęt wojskowy. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia gdzie znaleźć wojskowy konwój, jak przeprowadzić zasadzkę i jak skutecznie ukraść jedną z ciężarówek wchodzących w skład konwoju.

Ogólne założenia misji 52 - Osprzęt wojskowy

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 51 (Wstęp do skoku w Paleto). Po otrzymaniu smsa od Lestera na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca wojskowy konwój podróżujący po bezdrożach w pobliżu Fortu Zancudo.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Założeniem tej misji jest dokonanie kradzieży ciężarówki z wojskowego konwoju i jest to częścią przygotowań do napadu na bank w miasteczku Paleto Bay. Atak na konwój najlepiej przeprowadzić z pomocą bomb samoprzylepnych oraz broni z lunetą (np. karabin snajperski) i jeśli nie posiadasz tego typu przedmiotów to przed rozpoczęciem opisywanego zadania dobrze byłoby odwiedzić sklep Ammu-Nation.

Kompletny opis przejścia misji 52 - Osprzęt wojskowy

Rozmieść bombę na drodze - GTA 5: Osprzęt wojskowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Rozmieść bombę na drodze

Opisywana misja oficjalnie rozpocznie się w momencie zbliżenia się do konwoju lub w momencie gdy go zaatakujesz z większej odległości. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z aktualną trasą przejazdu konwoju i zatrzymaj się co najmniej kilkaset metrów przed nim. Wybierz z inwentarza bomby samoprzylepne (Sticky Bomb) i pozostaw jedną z nich na drodze.

Możesz zdetonować bombę tuż przed pierwszym jeepem z konwoju lub go wysadzić - GTA 5: Osprzęt wojskowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Możesz zdetonować bombę tuż przed pierwszym jeepem z konwoju lub go wysadzić

Oddal się od drogi, rozstawiając się najlepiej na jakimś pobliskim wzgórzu. Zaczekaj na nadjechanie konwoju. Możesz zdetonować ładunek tuż przed pierwszym jeepem z konwoju lub w takim momencie żeby doprowadzić do jego zniszczenia (nie uszkodź poważnie ciężarówki!), przy czym w tym drugim przypadku trudniej ci będzie spełnić jedno z wymagań niezbędnych do zaliczenia opisywanej misji w stu procentach.

Pozbądź się żołnierzy atakami z odległości - GTA 5: Osprzęt wojskowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pozbądź się żołnierzy atakami z odległości

Przełącz się szybko na broń z lunetą (najlepiej na jakiś karabin snajperski) i rozpocznij ostrzał żołnierzy, którzy wybiegną z aut jadących w konwoju. Polecam celowac w głowy przeciwników i wykorzystywać przewagę odległości. Postaraj się w ten sposób zlikwidować wszystkich żołnierzy.

Miejsce zakończenia misji - GTA 5: Osprzęt wojskowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce zakończenia misji

Nie musisz się na szczęście obawiać pojawienia się dodatkowych sił policji. Podejdź do pojazdów z konwoju i wsiądź do ciężarówki (Barracks). Pozostało ci już tylko dojechać ciężarówką do laboratorium metamfetaminy i zaparkować ją przy garażu.

Nagrody i wyzwania misji 52 - Osprzęt wojskowy

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Head Hunter - Musisz zabić pięciu żołnierzy strzałami w głowę.
  2. Sticky Strategist - Musisz zatrzymać konwój z wykorzystaniem bomby samoprzylepnej.