Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zielone korzenie, Trevor - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Trevor. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie spotkać się z Barrym grając jako Trevor i jak pozbyć się wszystkich klaunów w trakcie halucynacji.

Opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Trevor

Dostępność: Trevor - GTA 5: Zielone korzenie, Trevor - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do placu Legion (Legion Square) znajdującego się w centralnej części Los Santos i porozmawiać z Barrym zbierającym podpisy pod wnioskiem o legalizację marihuany (powyższy screen).

Prowadź nieustanny ostrzał - GTA 5: Zielone korzenie, Trevor - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Prowadź nieustanny ostrzał

Przed Tobą bardzo zabawna misja, a to dlatego, że w wyniku wypalenia nietypowej odmiany marihuany Trevor dozna poważnych halucynacji, których wynikiem będzie pojawianie się w okolicy wrogo nastawionych klaunów. Używaj strzelby automatycznej do eliminowania klaunów, w pierwszej kolejności namierzając tańczących osobników.

Błyskawicznie niszcz wszystkie nowe pojazdy - GTA 5: Zielone korzenie, Trevor - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Błyskawicznie niszcz wszystkie nowe pojazdy

Co pewien czas powinieneś zauważać zatrzymujące się w okolicy auta klaunów. Staraj się je jak najszybciej niszczyć, albowiem przybliży Cię to do zaliczenia misji w 100 procentach oraz powstrzyma proces pojawiania się dodatkowych wrogów. Kontynuuj prowadzenie walk do momentu zakończenia halucynacji.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Zielone korzenie - Trevor

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Pre-Emptive Strike - Musisz zniszczyć co najmniej cztery pojazdy zanim zdążą pojawić się przy nich dodatkowi klauni. Polecam często sprawdzać radar, bo pojazdy są na nich symbolizowane przez większe czerwone kropki.
  2. Greatest Dancer - Musisz zabić sześciu tańczących klaunów.