Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Praktyka strzelecka - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Praktyka strzelecka. W poniższej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje gdzie można wziąć udział w próbach strzeleckich oraz jak bezbłędnie oddać wszystkie strzały grając jako Trevor.

Opis przejścia pobocznej misji Praktyka strzelecka

Dostępność: Trevor - GTA 5: Praktyka strzelecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do domu znajdującego się w miasteczku Sandy Shores, w niewielkiej odległości od przyczepy Trevora (powyższy screen). Spotkasz tu Cletusa, który zaproponuje ci wzięcie udziału w serii prób strzeleckich.

Odbierz karabin snajperski od Cletusa i wyrusz na balkonik, z którego oddasz pierwszą serię strzałów - GTA 5: Praktyka strzelecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Odbierz karabin snajperski od Cletusa i wyrusz na balkonik, z którego oddasz pierwszą serię strzałów. Plan zakłada mianowicie trafienie w trzy anteny satelitarne i najwięcej problemów sprawi ci zapewne ta pokazana na screenie, albowiem znajduje się ona za amerykańską flagą.

Wsiądź do dowolnego pojazdu i dotrzyj z Cletusem do opuszczonego motelu - GTA 5: Praktyka strzelecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Wsiądź do dowolnego pojazdu i dotrzyj z Cletusem do opuszczonego motelu. Także i tu musisz przedostać się na balkonik i wysłuchać nowych założeń. Tym razem musisz trafić w opony trzech przejeżdżających w oddali pojadów. Bierz przede wszystkim poprawkę przy celowaniu w opony i staraj się namierzać pojazdy, które ustawione są pod odpowiednim kątem (przykład na powyższym screenie), albowiem o łatwiej będzie ci wtedy zaliczyć udane trafienie.

Wykorzystaj to, że kojoty początkowo są nieświadome zagrożenia ze strony Trevora - GTA 5: Praktyka strzelecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Wykorzystaj to, że kojoty początkowo są nieświadome zagrożenia ze strony Trevora

Na koniec przejdź na dach motelu. Przed Tobą ostatnia już próba i polega ona na zastrzeleniu trzech kojotów. Warto w tym miejscu dodać, że jeśli chcesz zaliczyć misję w 100 procentach to musisz zabić dwa kojoty za jednym podejściem, tak więc zaczekaj aż zwierzaki ustawią się w linii prostej. Misja ta wkrótce dobiegnie końca.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Praktyka strzelecka

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Cletus

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. 2 for 1 - Musisz zastrzelić dwa kojoty za jednym podejściem. Zaczekaj aż zwierzeta ustawią się na linii strzału i dopiero wystrzel pocisk.
  2. Pop! Pop! - Musisz w trakcie oddawania strzałów w opony przejeżdżających pojazdów wykazać się celnością co najmniej na poziomie 75%. Nie śpiesz się, wyczekując okazji gdy szanse na spudłowanie są niewielkie.
  3. Bad Signal - Musisz zniszczyć wszystkie trzy anteny satelitarne bez spudłowania.