Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Omega - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Omega. W naszej solucji do GTA 5 zamieściliśmy informacje gdzie znaleźć dom Omegi na odludziu i jaką nagrodę przewidziano za odnalezienie wszystkich części statku kosmicznego.

Opis przejścia pobocznej misji Omega

Dostępność: Franklin - GTA 5: Omega - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Musisz grając jako Franklin dotrzeć do przyczepy znajdującej się na południowy-wschód od miasteczka Sandy Shores, czyli tego, w którym swoją przyczepę ma także Trevor. Po dotarciu na miejsce (powyższy screen) porozmawiaj z mężczyzną o pseudonimie Omega, dowiadując się na temat jego domysłów o obecności przybyszów z innych planet. Możesz zająć się poszukiwaniami części statku kosmicznego i jest ich w sumie pięćdziesiąt.

Jedna z przykładowych części statku kosmicznego - jest ich w sumie 50 - GTA 5: Omega - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Jedna z przykładowych części statku kosmicznego - jest ich w sumie 50

Do odnajdywania miejsc z fragmentami statku kosmicznego przyda ci się mapa, którą zamieściliśmy na stronie Części statku kosmicznego w naszym atlasie świata.

Ważną informacją jest to, że pozyskiwaniem sekretów z tej grupy oprócz Franklina mogą także zajmować się Michael i Trevor i wszystkie odnajdywane przedmioty wliczane będą do tej samej puli. Osobiście polecam korzystać z postaci Trevora, albowiem wiele części znajduje się w trudno dostępnych miejscach i w rezultacie najlepiej jest do nich dolatywać śmigłowcem.

Nagroda za ukończenie pobocznej misji Omega

Unikalny pojazd buggy - GTA 5: Omega - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Unikalny pojazd buggy

Po zebraniu wszystkich pięćdziesięciu części zaczekaj grając jako Franklin na smsa od Omegi i wybierz się do niewielkiego parku przyczep zlokalizowanego we wschodniej części mapy, na północ od wzgórz z elektrowniami wiatrowymi. Podejdź do Omegi żeby po raz kolejny porozmawiać z tą postacią i podzielić się znaleziskami. Gra nie przewiduje żadnej pełnoprawnej nagrody za zakończenie tej misji, aczkolwiek będziesz mógł zabrać z garażu pojazd typu buggy (Space Docker), który został zmodyfikowany przez Omegę.