Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Samochody, motocykle - jak korzystać? Porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz porady i informacje na temat używania samochodów oraz motocykli. Dowiesz się m.in. jak kraść auta w GTA 5, gdzie składować zdobyte samochody i motocykle, a także jak poprawnie sterować autami i jednośladami.

Za kółkiem spędzisz większość czasu w grze - GTA 5: Samochody, motocykle - jak korzystać? Porady - GTA 5 - poradnik do gry
Za kółkiem spędzisz większość czasu w grze

Kradzież auta

Auta to naturalnie podstawowe środki transportu w GTA V. Każda z grywalnych postaci ma swój charakterystyczny dla siebie pojazd, który ogólnie powinien być pierwszy w kolejce do ulepszeń, ale oczywiście jego flota samochodowa nie musi się do niego ograniczać.

By zaopatrzyć się w jakiś samochód (czy praktycznie każdy inny pojazd) należy się zbliżyć i użyć przycisku wejścia do samochodu. Postać ukradnie wówczas pojazd, obok którego się znajduje. Tempo tego procesu jest w znacznej mierze zależne od tego, czy samochód jest zaparkowany, czy w ruchu, oraz od stanu technicznego pojazdu. W sytuacji zamkniętych samochodów najpierw trzeba się do nich włamać wybijając szybę i rozpalając silnik, co zajmuje cenne sekundy i nie jest specjalnie polecane, jeśli akurat bardzo się spieszysz. W przypadku pojazdu w ruchu twoja postać zwyczajnie wyrzuci bezprecedensowo dotychczasowego kierowcę na ulicę i sama zajmie jego miejsce, a samochód będzie od razu gotowy do drogi. Należy przy tym uważać, gdyż niektórzy niechętnie pogodzą się ze stratą swojej fury i spróbują ją odzyskać poprzez próbę wyrzucenia cię ze swojego samochodu, otwarcia ognia, a nawet ukradnięcia innego samochodu w pobliżu i wyruszenia w pościg za utraconym wozem.

Przy kradzieży zwracaj również uwagę na okolicę i ewentualną policję znajdującą się w pobliżu. Policja od razu zareaguje, jeśli zauważy kradzież samochodu i ruszy w pościg. Ponadto niektóre pojazdy zaparkowane mają alarm, który włączy się podczas kradzieży. Alarm zwróci uwagę pobliskich policjantów, nawet jeśli ci nie widzą zdarzenia bezpośrednio wzrokowo. Alarm wyłączy się sam po paru chwilach.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie