Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Poszukiwanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Poszukiwanie prawdy. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia jak dowiedzieć się o istnieniu kultu Epsilonistów, jak zaliczyć test osobowości na stronie www kultu i gdzie po raz pierwszy spotkać się z Epsilonistami.

Opis przejścia pobocznej misji Poszukiwanie prawdy

Dostępność: Michael - GTA 5: Poszukiwanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Odblokowanie tej pobocznej misji związanej z kultem Epsilonistów nie jest oczywistą sprawą, przy czym nie musisz w żaden sposób się do niej przygotowywać ani wyczekiwac aż dotrzesz do określonego momentu głównej kampanii. Grając jako Michael w dowolny sposób połącz się z Internetem (np. z wykorzystaniem smartfona) i użyj wyszukiwarki internetowej żeby odnaleźć stronę www.epsilonprogam.com (powyższy screen).

Test nie ma wpływu na to czy misja zostanie odblokowana czy też nie - GTA 5: Poszukiwanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Test nie ma wpływu na to czy misja zostanie odblokowana czy też nie

Po otwarciu wspomnianej wyżej strony internetowej odszukaj przycisk odpowiedzialny za przeprowadzenie testu osobowości (Evaluate Your Identity - Poznaj swoje wnętrze). Test składa się z dziesięciu pytań, przy czym udzielane przez Ciebie odpowiedzi wpłyną jedynie na wygląd strony prezentującej jego rezultat. Nie będzie to natomiast miało wpływu na odblokowanie misji, gdyż ta zostanie udostępniona niezależnie od wybranych opcji w trakcie zaliczania testu.

Poszukiwany pick-up - GTA 5: Poszukiwanie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Poszukiwany pick-up

Zaczekaj na pojawienie się na mapie pytajnika, który będzie znajdował się w kanionach w centralnej części mapy (Raton Canyon). Dotrzyj w to miejsce i podejdź do czerwonego pick-upa, doprowadzając do wyświetlenia scenki przerywnikowej i automatycznego zaliczenia pierwszego spotkania z Epsilonistami.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Poszukiwanie prawdy

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.