Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ćwiczenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Ćwiczenie prawdy. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia gdzie spotkać się z Epsilonistami na pustyni, jak łatwo zaliczyć próbę / pielgrzymkę Epsilonistów i co wydarzy się po ukończeniu pielgrzymki.

Opis przejścia pobocznej misji Ćwiczenie prawdy

Dostępność: Michael - GTA 5: Ćwiczenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Przekazanie prawdy. Zaczekaj na pojawienie się nowego znacznika informującego o możliwości rozegrania zadania Epsilonistów (punkt E na mapie świata), który będzie znajdował się na pustyni (Grand Senora Desert) na południe od miasteczka Sandy Shores. Po dotarciu na miejsce zbliż się do pokazanej na screenie przyczepy, doprowadzając do zainicjowania spotkania z Marnie, Tomem i Jimmym.

Najprościej jest biegać w kółko - GTA 5: Ćwiczenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Najprościej jest biegać w kółko

Misja ta jest bardzo męcząca, albowiem zakłada odbycie swego rodzaju pielgrzymki, a mianowicie przebycie pieszo pięciu mil. Proponuję zacząć biegać w kółko w pobliżu miejsca rozpoczęcia zadania (gra poinformuje Cię o fakcie wkroczenia na "teren pielgrzymki"). Nie radzę natomiast oddalać się w bardziej odludne tereny, bo Michael może zostać wtedy zaatakowany np. przez dzikie zwierzę i w rezultacie całość trzeba będzie zaczynać od początku.

Odbierz oba telefony od Crisa - GTA 5: Ćwiczenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Odbierz oba telefony od Crisa

Gra regularnie powinna informować Cię o postępach w wykonywaniu zadania (co 0.1 mili), aczkolwiek przebiegnięcie całego dystansu to niestety kwestia co najmniej kilkunastu minut ciągłego biegu. Po pokonaniu czterech mil zadzwoni do Ciebie Cris, motywując Cię do dokończenia pielgrzymki. Przebiegnij ostatnią piątą milę, dzięki czemu zaliczysz tę próbę. Zaczekaj na kolejny telefon od Crisa, który zakończy opisywaną misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ćwiczenie prawdy

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.