Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Znajomości - zawieranie, utrzymywanie GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz informacje jak zawierać i utrzymywać nowe znajomości. Wyjaśniamy także jakie profity mogą płynąć z posiadania znajomych i przyjaciół w grze GTA 5.

Lamar jest kumplem Franklina - GTA 5: Znajomości - zawieranie, utrzymywanie - GTA 5 - poradnik do gry
Lamar jest kumplem Franklina

Mechanizm zawierania i podtrzymywania znajomości, przyjaźni oraz romansów w Grand Theft Auto V działa na zbliżonych zasadach do poprzednich części serii, choć nie jest on tak czasochłonny jak w "czwórce" i nie wymaga tak częstego dbania o dobre relacje z postaciami niezależnymi.

Każdy z trzech bohaterów GTA V na starcie ma kilku znajomych (m.in. Lamar kumplujący się z Franklinem czy Ron i Wade będący bliskimi znajomymi Trevora) i/lub członków rodziny (żona, syn i córka Michaela), z którymi może wchodzić w różnorakie interakcje. Część osób możesz spotkać w miejscach zamieszkania głównych bohaterów (np. ciotka Franklina przesiadująca przed telewizorem w jego domu), ale o wiele lepszą metodą na kontaktowanie się z innymi postaciami jest telefonowanie do nich. Analogicznie do czwartej odsłony serii po wykonaniu telefonu można umówić się na spotkanie w jakimś miejscu i spędzić wolny czas w miłym (lub nie) towarzystwie.

Lista kontaktów każdej z grywalnych postaci nie jest sztywna i może ona rozrastać się w miarę postępów w grze - GTA 5: Znajomości - zawieranie, utrzymywanie - GTA 5 - poradnik do gry

Lista kontaktów każdej z grywalnych postaci nie jest "sztywna" i może ona rozrastać się w miarę postępów w grze. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy gdy w trakcie rozwiązywania głównych lub pobocznych misji napotkamy zupełnie nową postać i nawiążemy z nią znajomość. Nie musisz na szczęście regularnie zaglądać do książki adresowej, albowiem gra po zakończeniu zadania poinformuje Cię zawsze o dodaniu nowej osoby do listy kontaktów (powyższy screen).