Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pojazd do ucieczki 2 - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 66 - Pojazd do ucieczki #2. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jaki wybrać model auta do ucieczki w związku z napadem na biuro i gdzie najlepiej pozostawić skradziony pojazd.

Ogólne założenia misji 66 - Pojazd do ucieczki #2

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 65 (Plany architekta) oraz wybrać w jej końcowej części wariant zakładający użycie przebrań strażaków (Fire Crew). Misja ta nie posiada żadnego znacznika na mapie i możesz ją rozpocząć w dowolnym miejscu.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Podobną misję miałeś już okazję rozegrać we wcześniejszej fazie kampanii i jest ona bardzo zbliżona.

Kompletny opis przejścia misji 66 - Pojazd do ucieczki #2

Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce, najlepiej w centrum miasta w pobliżu wieżowca FIB - GTA 5: Pojazd do ucieczki 2 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pozostaw auto w jakiejś bocznej uliczce, najlepiej w centrum miasta w pobliżu wieżowca FIB

Tym razem do ucieczki musisz wytypować jakiś pojazd zdolny pomieścić co najmniej cztery osoby, przy czym nie odgrywa żadnej roli to czy będzie to jakiś wolny pick-up czy bardzo szybki sedan. Tradycyjnie już poświęć trochę czasu tematowi wyboru miejsca, w którym skradzione auto zostanie pozostawione. Główny napad rozegra się oczywiście wewnątrz wieżowca FIB, czyli w centralnej dzielnicy Pillbox Hill. Oznacza to, że skradziony pojazd dobrze byłoby schować gdzieś w pobliżu. Wybierz jakąś boczną alejkę wyraźnie oddaloną od głównej ulicy (jeśli będzie to złe miejsca to gra Cię o tym poinformuje). Załącz telefon, odszukaj Franklina lub Lestera w książce adresowej i wybierz pierwszą pozycję z listy (Mark Getaway Location). Możesz już oddalić się od pozostawionego auta.

Nagrody i wyzwania misji 66 - Pojazd do ucieczki #2

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.