Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa GTA V - Części statku kosmicznego
Mapa GTA V - Części statku kosmicznego
Na miejscu znajduje się błotnista ścieżka prowadząca do rury kanałowej. Ta część leży przy wejściu do tej rury.
Na miejscu znajdują się dwie kopuły. Wbiegnij po schodach znajdujących się pomiędzy nimi, a następnie wybierz schody na lewą kopułę. Gdy dojdziesz do małego budynku, wespnij się po drabinie i wskocz na metalową rurę. Biegnij po tej rurze kierując się do drugiej kopuły, a w mniej więcej połowie drogi znajdziesz kolejną część.
Na miejscu zauważysz rzeźby budynków, które wyglądają na futurystyczne. Wejdź do środka tego placu , a kolejna część statku kosmicznego będzie leżała na jednej z rzeźb, znajdującyh się zaraz przy wejściu.
Ta część znajduje się zaraz obok niebieskiego konteneru na śmieci.
Część statku kosmicznego znajduje się w jednej z dwóch dużych stodół. Wejdź do stodoły na boku której widnieje napis "Zancudo Grain Growers". Na tyłach tej stodoły znajdziesz część statku kosmicznego
Tą część statku kosmicznego znajdziesz w stodole, obok której leży kilka drewnianych skrzynek.
Ta część znajduje się pomiędzy zagrodami dla krów, zaraz obok studni przy której leżą stogi siana.
Na miejscu znajdziesz między innymi zniszczoną stodołę, w której leży wrak łodzi. W środku tej stodoły znajdziesz kolejną część statku kosmicznego.
Na miejscu znajdziesz górkę obmalowaną grafitti. Na szczycie tej górki znajduje się kolejna część.
Ta część znajduje się pod wodą. Po prostu zanurkuj w miejscu które oznaczone jest na mapce.
Na boku ścieżki znajduje się skała. Wejdź na tą skałę i rozglądnij się dookoła, patrząc w dół. Powinieneś zobaczyć część statku kosmicznego na lekkim wzniesieniu pod skałą.
W tym miejscu znajduje się pięć ogromnych satelit. Ta część statku kosmicznego znajduje się na pierwsze satelicie po prawej, jeżeli patrzysz na nie z głównej drogi. Wejdź na nią używając schodów.
Na miejscu zobaczysz białą łódź. Obejdź tą łódź dookoła i znajdziesz leżącą przy niej część statku kosmicznego.
Na miejscu znajduje się opuszczony drewniany dom. Idź na tyłu domu i na werandzie znajdziesz kolejną część.
Podejdź do skał znajdujących się przy drodze. Kolejna część będzie leżeć przy tych skałach.
Na miejscu znajduje się mały domek, a obok niego wisi biały sztandar z napisem "Welcome". Pod tym sztandarem leży kolejna część.
Najlepiej będzie, gdy użyjesz skuteru wodnego aby dostać się do tej części. Wpłyń do jaskini i zanurkuj, gdy już w niej będziesz. Kolejna część leży pod wodą, mniej więcej po prawej stronie jaskini.
Ta część znajduje się na małej wysepce obok wejścia do jaskini.
Na miejscu znajduje się płytka rzeczka, a przy niej znajdziesz kilka rur. Ta część znajduje się w jednej z tych rur.
Ta część znajduje się pod wodą, dokładnie pod drewnianym pomostem.
Na miejscu zobaczysz metalowy most, a spod niego wystają trzy betonowe filary. Na środkowym filarze znajdziesz kolejną część.
Ta część znajduje się w środku zielonego kontenera.
Na skalistej wysepce znajdują się dwie płaskie skały wystające do góry. Ta część leży na jednej z tych skał.
Zanurkuj w miejscu oznaczonym na mapce - od razu powinieneś zauważyć świecącą się część statku kosmicznego.
Ta część znajduje się na dachu szpitalu. Dostań się na sam szczyt używając schodów i drabiny, aż dojdziesz do lądowiska dla helikopterów. Część statku kosmicznego znajduje się obok helikoptera po prawej stronie.
Pod autostradą znajduje się lokacja bezdomnych. Tą cześć znajdziesz obok zniszczonej kanapy, przy której leżą czerwone i różowe śpiwory, oraz jedna drewniana paleta.
Podążaj drogą pomiędzy sklepami patrząc się cały czas na prawo. Po chwili zauważysz alejkę, w której będzie leżała kolejna część.
Do tej części będziesz potrzebował helikoptera. Wyląduj na dachu budynku "Penris" i podnieś leżącą na nim kolejną część.
Będziesz musiał wjechać do tego tunelu, aby podnieść koleją część.
Screeny ułatwiające znalezienie tego tunelu znajdziesz pod mapką.
Wjedź do tunelu i skręć w prawo przy pierwszym rozwidleniu. Jedź przed siebie do momentu, w którym pojawią się kolejne dwa tunele. Wybierz lewy tunel i jedź dalej. Po chwili spotkasz się z kolejnymi dwoma tunelami, ale tym razem wybierz prawy. Wyjedziesz na plac budowy i wjedź po rampie znajdującej się po prawej stronie. Wysiądź zaraz obok pracowników, a nastepnie przeskocz przez czerwoną barierkę, za którą znajdziesz kolejną część statku kosmicznego.
Przy drodze znajduje się ogromny bilboard z napisem "Destroy The Ring". Wespnij się po drabinie znajdującej się na wspierającym bilboard słupie, a następnie przebiegnij po krótkiej rampie i wejdź na kolejną drabinę. Na samym szczycie znajdziesz kolejną część.
Tą cześć znajdziesz w studiu filmowym w Vinewood. Przejdź przez barierę przy wejściu, skręc w lewo, a następnie w prawo. Przed tobą będą otwarte drzwi i schody. Wejdź po schodach na górę i dwa razy pod rząd skręć w prawo do kolejnych schodów. Wbiegnij po nich i wskocz na ścianę przed tobą - na tym dachu znajduje się kolejna część.
Ta część znajduje się między krzakami w miejscu oznaczonym na mapce.
Ta część znajduje się w pustym basenie na dachu budynku hotelu. Będziesz potrzebował helikoptera, żeby się tam dostać.
Ta część znajduje się na małej wysepce po środku jeziorka na polu golfowym.
Zanurkuj w miejscu oznaczonym na mapie. Tą część znajdziesz w rogu, przy kamiennej ścianie.
Ponownie będziesz potrzebował helikoptera, żeby dostać się do tej części. Na miejscu zauważysz wystające od drogi molo, na którego końcu znajduje się okrągły budynek. Wyląduj na dachu tego budynku i podnieść znajdującą się tam część statku kosmicznego.
Będziesz potrzebował helikoptera, żeby dostać się do tej części. Wyląduj na dachu obserwatorium i podnieś kolejną część, która leży zaraz obok kopuły po lewej stronie dachu.
Na przodzie domu znajdiesz całkiem spore drzewo i małą okrągłą fontannę. Ta część leży zaraz obok tego drzewa.
Podążaj strumykiem w górę i patrz się cały czas na prawą stronę. Po chwili powinieneś zobaczyć czarną dziurę w skałach. Ta część znajduje się zaraz przy wejściu do tej dziury.
Ta część znajduje się na tyłach brązowego domku.
Na miejscu znajduje się duży obszar rolniczy. Ta część znajduje się w połowie wysokości wzgórza, pomiędzy rzędami żywopłotów.
Zejdź na dół po skałach tak, by znaleźć się zaraz przy końcu wodospadu. Ta część znajduje się zaraz pod wodospadem, więc będziesz musiał zanurkować.
Ta część znajduje się zaraz pod drewnianym mostem, obok kamiennego filaru.
Ta część leży w małej niszy, zaraz obok rzeki. Nisza znajduje się po lewej stronie rzeki, jeżeli patrząc na nią masz przed sobą również most.
Potrzebny będzie ci helikopter, aby dostać się do tej części. Leć nad skałami oznaczonymi na mapie. Pod sobą zauważysz skały, które rozłożone są w sposób, który przypomina schody. Ta część leży zaraz przy krawędzi jednej z tych skał - po prostu szukaj święcącego się przedmiotu.
Ponownie będziesz potrzebował helikoptera. Twoim zadaniem będzie wylądowanie zaraz pod mostem, po jego prawej stronie (jeżeli lecisz od strony oceanu). Musisz precyzyjnie wylądować pomiędzy dwoma filarami. Gdy to zrobisz, wysiądź z helikoptera i przejdź ostrożnie po krawędzi i podnieś znajdującą się tam część statku kosmicznego.
Zaraz pod mostem znajdują się wystające skały. Ta część leży na tych skałach.
Ta część leży zaraz obok drzewa na szczycie górki.
Na miejscu znajduje się wejście do tunelu, przy którym leży również drzewo. Ta część znajduje się zaraz przy wejściu do tego tunelu.
Screeny ułatwiające znalezienie tej części znajdują się pod mapką.
Na miejscu znajduje się betonowa wieża ze schodami na jej boku. Użyj tych schodów aby dostać się na drugie piętro i przeskocz przez okno do pokoju, w którym leży część statku kosmicznego.
Powiększ mapę

GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja GTA 5 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 13 maja 2020

Części statku kosmicznego

1 – Na miejscu znajduje się błotnista ścieżka prowadząca do rury kanałowej. Ta część leży przy wejściu do tej rury.

2 – Na miejscu znajdują się dwie kopuły. Wbiegnij po schodach znajdujących się pomiędzy nimi, a następnie wybierz schody na lewą kopułę. Gdy dojdziesz do małego budynku, wespnij się po drabinie i wskocz na metalową rurę. Biegnij po tej rurze kierując się do drugiej kopuły, a w mniej więcej połowie drogi znajdziesz kolejną część.

3 – Na miejscu zauważysz rzeźby budynków, które wyglądają na futurystyczne. Wejdź do środka tego placu , a kolejna część statku kosmicznego będzie leżała na jednej z rzeźb, znajdującyh się zaraz przy wejściu.

4 – Ta część znajduje się zaraz obok niebieskiego konteneru na śmieci.

5 – Część statku kosmicznego znajduje się w jednej z dwóch dużych stodół. Wejdź do stodoły na boku której widnieje napis "Zancudo Grain Growers". Na tyłach tej stodoły znajdziesz część statku kosmicznego

6 – Tą część statku kosmicznego znajdziesz w stodole, obok której leży kilka drewnianych skrzynek.

7 – Ta część znajduje się pomiędzy zagrodami dla krów, zaraz obok studni przy której leżą stogi siana.

8 – Na miejscu znajdziesz między innymi zniszczoną stodołę, w której leży wrak łodzi. W środku tej stodoły znajdziesz kolejną część statku kosmicznego.

9 – Na miejscu znajdziesz górkę obmalowaną grafitti. Na szczycie tej górki znajduje się kolejna część.

10 – Ta część znajduje się pod wodą. Po prostu zanurkuj w miejscu które oznaczone jest na mapce.

11 – Na boku ścieżki znajduje się skała. Wejdź na tą skałę i rozglądnij się dookoła, patrząc w dół. Powinieneś zobaczyć część statku kosmicznego na lekkim wzniesieniu pod skałą.

12 – W tym miejscu znajduje się pięć ogromnych satelit. Ta część statku kosmicznego znajduje się na pierwsze satelicie po prawej, jeżeli patrzysz na nie z głównej drogi. Wejdź na nią używając schodów.

13 – Na miejscu zobaczysz białą łódź. Obejdź tą łódź dookoła i znajdziesz leżącą przy niej część statku kosmicznego.

14 – Na miejscu znajduje się opuszczony drewniany dom. Idź na tyłu domu i na werandzie znajdziesz kolejną część.

15 – Podejdź do skał znajdujących się przy drodze. Kolejna część będzie leżeć przy tych skałach.

16 – Na miejscu znajduje się mały domek, a obok niego wisi biały sztandar z napisem "Welcome". Pod tym sztandarem leży kolejna część.

17 – Najlepiej będzie, gdy użyjesz skuteru wodnego aby dostać się do tej części. Wpłyń do jaskini i zanurkuj, gdy już w niej będziesz. Kolejna część leży pod wodą, mniej więcej po prawej stronie jaskini.

18 – Ta część znajduje się na małej wysepce obok wejścia do jaskini.

19 – Na miejscu znajduje się płytka rzeczka, a przy niej znajdziesz kilka rur. Ta część znajduje się w jednej z tych rur.

20 – Ta część znajduje się pod wodą, dokładnie pod drewnianym pomostem.

21 – Na miejscu zobaczysz metalowy most, a spod niego wystają trzy betonowe filary. Na środkowym filarze znajdziesz kolejną część.

22 – Ta część znajduje się w środku zielonego kontenera.

23 – Na skalistej wysepce znajdują się dwie płaskie skały wystające do góry. Ta część leży na jednej z tych skał.

24 – Zanurkuj w miejscu oznaczonym na mapce - od razu powinieneś zauważyć świecącą się część statku kosmicznego.

25 – Ta część znajduje się na dachu szpitalu. Dostań się na sam szczyt używając schodów i drabiny, aż dojdziesz do lądowiska dla helikopterów. Część statku kosmicznego znajduje się obok helikoptera po prawej stronie.

26 – Pod autostradą znajduje się lokacja bezdomnych. Tą cześć znajdziesz obok zniszczonej kanapy, przy której leżą czerwone i różowe śpiwory, oraz jedna drewniana paleta.

27 – Podążaj drogą pomiędzy sklepami patrząc się cały czas na prawo. Po chwili zauważysz alejkę, w której będzie leżała kolejna część.

28 – Do tej części będziesz potrzebował helikoptera. Wyląduj na dachu budynku "Penris" i podnieś leżącą na nim kolejną część.

29a – Będziesz musiał wjechać do tego tunelu, aby podnieść koleją część.
Screeny ułatwiające znalezienie tego tunelu znajdziesz pod mapką.

29b – Wjedź do tunelu i skręć w prawo przy pierwszym rozwidleniu. Jedź przed siebie do momentu, w którym pojawią się kolejne dwa tunele. Wybierz lewy tunel i jedź dalej. Po chwili spotkasz się z kolejnymi dwoma tunelami, ale tym razem wybierz prawy. Wyjedziesz na plac budowy i wjedź po rampie znajdującej się po prawej stronie. Wysiądź zaraz obok pracowników, a nastepnie przeskocz przez czerwoną barierkę, za którą znajdziesz kolejną część statku kosmicznego.

30 – Przy drodze znajduje się ogromny bilboard z napisem "Destroy The Ring". Wespnij się po drabinie znajdującej się na wspierającym bilboard słupie, a następnie przebiegnij po krótkiej rampie i wejdź na kolejną drabinę. Na samym szczycie znajdziesz kolejną część.

31 – Tą cześć znajdziesz w studiu filmowym w Vinewood. Przejdź przez barierę przy wejściu, skręc w lewo, a następnie w prawo. Przed tobą będą otwarte drzwi i schody. Wejdź po schodach na górę i dwa razy pod rząd skręć w prawo do kolejnych schodów. Wbiegnij po nich i wskocz na ścianę przed tobą - na tym dachu znajduje się kolejna część.

32 – Ta część znajduje się między krzakami w miejscu oznaczonym na mapce.

33 – Ta część znajduje się w pustym basenie na dachu budynku hotelu. Będziesz potrzebował helikoptera, żeby się tam dostać.

34 – Ta część znajduje się na małej wysepce po środku jeziorka na polu golfowym.

35 – Zanurkuj w miejscu oznaczonym na mapie. Tą część znajdziesz w rogu, przy kamiennej ścianie.

36 – Ponownie będziesz potrzebował helikoptera, żeby dostać się do tej części. Na miejscu zauważysz wystające od drogi molo, na którego końcu znajduje się okrągły budynek. Wyląduj na dachu tego budynku i podnieść znajdującą się tam część statku kosmicznego.

37 – Będziesz potrzebował helikoptera, żeby dostać się do tej części. Wyląduj na dachu obserwatorium i podnieś kolejną część, która leży zaraz obok kopuły po lewej stronie dachu.

38 – Na przodzie domu znajdiesz całkiem spore drzewo i małą okrągłą fontannę. Ta część leży zaraz obok tego drzewa.

39 – Podążaj strumykiem w górę i patrz się cały czas na prawą stronę. Po chwili powinieneś zobaczyć czarną dziurę w skałach. Ta część znajduje się zaraz przy wejściu do tej dziury.

40 – Ta część znajduje się na tyłach brązowego domku.

41 – Na miejscu znajduje się duży obszar rolniczy. Ta część znajduje się w połowie wysokości wzgórza, pomiędzy rzędami żywopłotów.

42 – Zejdź na dół po skałach tak, by znaleźć się zaraz przy końcu wodospadu. Ta część znajduje się zaraz pod wodospadem, więc będziesz musiał zanurkować.

43 – Ta część znajduje się zaraz pod drewnianym mostem, obok kamiennego filaru.

44 – Ta część leży w małej niszy, zaraz obok rzeki. Nisza znajduje się po lewej stronie rzeki, jeżeli patrząc na nią masz przed sobą również most.

45 – Potrzebny będzie ci helikopter, aby dostać się do tej części. Leć nad skałami oznaczonymi na mapie. Pod sobą zauważysz skały, które rozłożone są w sposób, który przypomina schody. Ta część leży zaraz przy krawędzi jednej z tych skał - po prostu szukaj święcącego się przedmiotu.

46 – Ponownie będziesz potrzebował helikoptera. Twoim zadaniem będzie wylądowanie zaraz pod mostem, po jego prawej stronie (jeżeli lecisz od strony oceanu). Musisz precyzyjnie wylądować pomiędzy dwoma filarami. Gdy to zrobisz, wysiądź z helikoptera i przejdź ostrożnie po krawędzi i podnieś znajdującą się tam część statku kosmicznego.

47 – Zaraz pod mostem znajdują się wystające skały. Ta część leży na tych skałach.

48 – Ta część leży zaraz obok drzewa na szczycie górki.

49 – Na miejscu znajduje się wejście do tunelu, przy którym leży również drzewo. Ta część znajduje się zaraz przy wejściu do tego tunelu.
Screeny ułatwiające znalezienie tej części znajdują się pod mapką.

50 – Na miejscu znajduje się betonowa wieża ze schodami na jej boku. Użyj tych schodów aby dostać się na drugie piętro i przeskocz przez okno do pokoju, w którym leży część statku kosmicznego.

Legenda Mapa GTA V - Części statku kosmicznego

Części statku kosmicznego

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry Grand Theft Auto V znajdziesz informacje o miejscach odnajdywania części statku kosmicznego. Nasz atlas świata do GTA 5 pomaga w odnalezieniu 100% części, które są jedną z kategorii sekretów w grze.

Części statku kosmicznego to znajdźki, które potrzebne są do ukończenia gry na 100%. Musisz najpierw ukończyć misję poboczną "Omega", aby je odblokować.

Te znajdźki, podobnie jak fragmenty listu, mają na sobie lekką poświatę, co znacznie ułatwia znalezienie ich. Możesz również usłyszeć dźwięk wibracji, gdy będziesz w pobliżu którejś z nich.

Części mogą być znalezione przez wszystkie trzy postacie, jednak tylko Franklin może rozpocząć misję Omega i tylko on może ją zakończyć.

1 - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Wygląd części statku kosmicznego. - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Wygląd części statku kosmicznego.

Po znalezieniu wszystkich części wróć do Omegi. Po krótkim przerywniku odblokowujesz osiągnięcie "From Beyond The Stars".

Najlepiej ukryte części

Tutaj znajdziesz ilustracje ułatwiające odnalezienie poszczególnych części, do których autor odnosi się w opisach na mapce.

Ukryta część - 29a

2 - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Wjazd do tunelu. - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Wjazd do tunelu.

Będziesz musiał wjechać do tego tunelu, aby podnieść koleją część.

Ukryta część - 49

3 - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Tunel zablokowany drzewem. - GTA 5: Części statku kosmicznego, wszystkie - mapa, lokalizacja - GTA 5 - poradnik do gry
Tunel zablokowany drzewem.

Na miejscu znajduje się wejście do tunelu, przy którym leży również drzewo. Ta część znajduje się zaraz przy wejściu do tego tunelu.