Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Strzelanina na plantacji, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia przypadkowego zdarzenia Strzelanina na plantacji. Poniższa solucja do GTA 5 wskazuje lokalizację plantacji. Wyjaśniamy też do czego może doprowadzić zaatakowanie plantacji i pozbycie się pilnujących jej bandytów.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Gospodarstwo znajdujące się w północno-wschodniej części mapy, u podnóża góry Mount Chiliad i na północ od miasteczka Grapeseed.

Rozpraw się z uzbrojonymi osobami przebywającymi w gospodarstwie - GTA 5: Strzelanina na plantacji, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Rozpraw się z uzbrojonymi osobami przebywającymi w gospodarstwie

Po dotarciu do dość dobrze ukrytej plantacji marihuany natrafisz na grupę wrogo nastawionych osób. Rozpraw się ze wszystkimi postaciami przebywającymi w gospodarstwie, pomagając sobie na przykład chowaniem się za zasłonami, używaniem specjalnych zdolności i korzystaniem z broni z celownikiem optycznym. Po zakończonych walkach zbadaj szopę w poszukiwaniu walizki z dużą ilością gotówki.

Uwaga - Zdarzenie to regularnie odnawia się. Możesz mianowicie powracać na plantację po upływie siedmiu dni od daty stoczenia ostatniej strzelaniny celem dokonania kradzieży kolejnej walizki z gotówką.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

kilkadziesiąt tysięcy dolarów (ilość gotówki z walizki jest każdorazowo losowana)