Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Umiejętności bohaterów GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz informacje jakie są główne rodzaje umiejętności grywalnych postaci. Podpowiadamy również jakie czynności należy wykonywać po to żeby zwiększać główne rodzaje zdolności w GTA 5.

Aktualne statystki znajdziesz otwierając okno wyboru postaci - GTA 5: Umiejętności bohaterów - GTA 5 - poradnik do gry
Aktualne statystki znajdziesz otwierając okno wyboru postaci

Grając daną postacią ulepszamy jej statystyki wykonując odpowiednie czynności. Po wykonaniu jej wystarczająco wiele razy postać zyska dodatkowy punkt danej cechy trwale ją ulepszając. Pamiętaj, że rozwijasz zdolność tylko na postaci, którą aktualnie grasz, a nie na całej trójce.

Special (zdolność specjalna) - określa jak długo aktywna może być zdolność specjalna. Im więcej z niej korzystasz, tym szybciej ją rozwijasz i tym dłużej możesz używać. Naładowywanie umiejętności zależne jest konkretnego bohatera:

  1. Franklin - bezkolizyjna jazda, możliwie jak najszybciej, zwłaszcza pod prąd;
  2. Michael - szybka jazda, zabójstwa z ukrycia, trafienia w głowę;
  3. Trevor - szybka jazda, otrzymywanie i zadawanie obrażeń, trafienia w głowę.

Stamina (kondycja) - pozwala dłużej biegać, pływać i jeździć rowerem. Powiększana przez wykonywanie każdej z tych czynności.

Shooting (strzelanie) - zmniejsza odrzut, zwiększa magazynek i przyspiesza czas przeładowywania. Zwiększane poprzez ostrzał wrogów, zwłaszcza w głowę, oraz przez wykonywanie wyzwań na strzelnicy.

Strength (siła) - określa poziom obrażeń zadawanych w walce wręcz, umiejętność gry w golfa i tenisa oraz redukuje obrażenia od wybuchów, upadków i potrąceń przez samochód. Powiększana przez walkę wręcz i grę w golfa i w tenisa.

Stealth (skradanie się) - zwiększa tempo poruszania się i redukuje wytwarzany hałas podczas skradania się. Zwiększane przez skradanie się i skuteczną likwidację przeciwników. By wejść w tryb skradania naciśnij L3.

Flying (pilotaż) - zwiększa manewrowość samolotu i zmniejsza wpływ wiatru na lot. Zwiększany przez latanie oraz uczęszczanie do szkoły latania.

Driving (prowadzenie pojazdów) - usprawnia manewrowość podczas dużych skoków i usprawnia jazdę na jednym kolę. Ćwiczone przez lądowanie samochodem na cztery koła i jazdę na jednym kole.

Lung Capacity (pojemność płuc) - określa jak długo postać może znajdować się pod wodą. Usprawniania przez nurkowanie.