Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Pojazdy - ulepszenia GTA 5 poradnik, solucja

Jeśli skorzystasz z Mobile Operaion Center, z wykupionym warsztatem, możesz zmodyfikować pojazdy w grze. Poniżej znajdziesz spis możliwych ulepszeń do pojazdów w dodatku Gunrunning:

Ulepszenia do pojazdów przynoszą mnóstwo frajdy. - GTA Online: Pojazdy - ulepszenia - GTA 5 - poradnik do gry
Ulepszenia do pojazdów przynoszą mnóstwo frajdy.

APC

 • SAM missles - pojazd zostaje wyposażony w baterię z sześcioma wyrzutniami. Są one bardzo silne, mocniejsze niż bazowe rakiety, jednak przychodzi to z pewną ceną. Rakiety nie lock-ują się już na celu, oraz możesz wystrzelić 60 rakiet przed przeładowaniem. Nie warto.
 • Proxy Mines

Anti-Aircraft Trailer

 • Lock-on missles - zyskujesz działo z sześcioma wyrzutniami AA. Bardzo duży zasięg i duże obrażenia, jednak limit 30 rakiet.
 • 20mm Flak Cannon - działko z bardzo silnym atakiem i dużą precyzją. Choć dużo lepiej sprawdza się w walce z celami naziemnymi. Dużym plusem jest jednak zwiększona ochrona dla strzelającego z działka.

Brevado Half-Track

 1. Cabin Armor - mniejsze okna, w które trudniej trafić. Jednak w zamian nie możesz używać broni z wewnątrz pojazdu.
 2. Flak 38 autocannons - zwiększa siłę rażenia, zdecydowanie warto.
 3. Proxy Mines
 4. 40mm Grenade Launcher/7.62mm Minigun -Wybór jest dość trudny, jednak lepiej wyposażyć pojazd w wyrzutnie granatów (pojemność: 20 granatów). Minigun nie jest aż tak bardzo przydatny.
 5. Proxy Mines

BF Dune FAV

Pegassi Oppressor

 1. Lock on rockets - oferuje 20 samonaprowadzających rakiet. Absolutny killer - zdecydowanie warto! Szczególnie, że łatwo odnowić zapas amunicji despawnując pojazd i wzywając go ponownie z pomocą MOC.
 2. Missle Launcher - dodatkowa wyrzutnia rakiet. Choć ma ograniczoną liczbę pocisków, to zdecydowanie warto wyposażyć w nią pojazd.
 3. Rear Mortar - bardzo dobra broń, szczególnie gdy jesteś ścigany przez wrogów. Gracz obsługujący wyrzutnie, może przytrzymać klawisz, by pociski leciały jeszcze dalej.
 4. Dual Minigun - podwójny minigun. Bardzo duża siła rażenia i możliwość obrotu o 360 stopni.
 5. Proxy Mines

Weaponized Tampa

Komentarz: Zauważ, że wiele pojazdów ma możliwość zamontowania tzw. Proxy Mines. To bardzo dobre bomby, które możesz wyrzucać na ściągających cię wrogów. Mają one bardzo dużą siłę rażenia i są uniwersalne - możesz rozmieścić na raz aż 5 bomb.