Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Szkoła latania, dodatkowe zajęcie - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia dodatkowej misji / aktywności - Szkoła latania. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy jak odblokować dostęp do szkoły latania oraz jak śledzić swoje postępy w temacie rozwijania umiejętności pilotażu.

Ogólne założenia szkoły latania

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 30 (Zwiad w porcie) oraz wybrać w jej końcowej części atak na poligon doświadczalny na morzu (Offshore).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Omawiana pozycja nie jest do końca pełnoprawną misją, a bardziej dodatkowym zajęciem. Jeżeli w momencie ukończenia głównego zadania związanego ze zbadaniem frachtowca umiejętności Michaela w temacie obsługi maszyn latających (kategoria Flying) były na niewystarczającym poziomie to w trakcie rozmowy z Trevorem zostanie on poinformowany o konieczności ich poprawienia. Trevor zasugeruje mianowicie odwiedzenie lokalnej szkółki lotniczej.

Szkoła lotnicza (Flight School) znajduje się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w południowej części Los Santos, tuż przy lotnisku - GTA 5: Szkoła latania, dodatkowe zajęcie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Szkoła lotnicza (Flight School) znajduje się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w południowej części Los Santos, tuż przy lotnisku. Udaj się do szkoły i rozpocznij zaliczanie kolejnych ćwiczeń. Uwaga - Dokładne omówienie szkółki lotniczej znajduje się w poradniku GTA V - mapy i sekrety.

Zwiększanie umiejętności pilotażu

Rozwiń do maksymalnego poziomu jedną z umiejętności Michaela - GTA 5: Szkoła latania, dodatkowe zajęcie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Rozwiń do maksymalnego poziomu jedną z umiejętności Michaela

Wykonuj kolejne ćwiczenia, najlepiej do momentu, w którym Michael rozwinie umiejętność pilotażu do maksymalnego poziomu, czyli do 100 punktów. Po zaliczeniu misji Mała podwodna oraz Cargobob powinna zostać odblokowana opcja przystąpienia do nowego skoku.