Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dodatkowe zajęcie - Szkoła latania | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

Dodatkowa misja: Flight School (Szkoła latania)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 30 (Zwiad w porcie) oraz wybrać w jej końcowej części atak na poligon doświadczalny na morzu (Offshore).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Omawiana pozycja nie jest do końca pełnoprawną misją, a bardziej dodatkowym zajęciem. Jeżeli w momencie ukończenia głównego zadania związanego ze zbadaniem frachtowca umiejętności Michaela w temacie obsługi maszyn latających (kategoria Flying) były na niewystarczającym poziomie to w trakcie rozmowy z Trevorem zostanie on poinformowany o konieczności ich poprawienia. Trevor zasugeruje mianowicie odwiedzenie lokalnej szkółki lotniczej.

Szkoła lotnicza (Flight School) znajduje się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w południowej części Los Santos, tuż przy lotnisku - Dodatkowe zajęcie - Szkoła latania | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry

Szkoła lotnicza (Flight School) znajduje się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w południowej części Los Santos, tuż przy lotnisku. Udaj się do szkoły i rozpocznij zaliczanie kolejnych ćwiczeń. Uwaga - Dokładne omówienie szkółki lotniczej znajduje się w poradniku GTA V - mapy i sekrety.

Rozwiń do maksymalnego poziomu jedną z umiejętności Michaela - Dodatkowe zajęcie - Szkoła latania | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Rozwiń do maksymalnego poziomu jedną z umiejętności Michaela

Wykonuj kolejne ćwiczenia, najlepiej do momentu, w którym Michael rozwinie umiejętność pilotażu do maksymalnego poziomu, czyli do 100 punktów. Po zaliczeniu misji Mała podwodna oraz Cargobob powinna zostać odblokowana opcja przystąpienia do nowego skoku.