Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Skoki spadochronowe - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat wykonywania skoków ze spadochronem. Wyjaśniamy gdzie kupić spadochron w GTA 5 i jak wykonywać skoki zakończone bezpiecznym lądowaniem.

Skakanie z wieżowców dobrze wpływa na krążenie - GTA 5: Skoki spadochronowe - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Skakanie z wieżowców dobrze wpływa na krążenie

Skoki nie są typową aktywnością, do której jedziesz w zaznaczonym miejscu na mapie, jak w przypadku innych podobnych zajęć. By skoczyć ze spadochronem musisz najpierw naturalnie mieć spadochron. Możesz go kupić (ammu-nation) lub znaleźć (np. na końcowej stacji kolejki góry Chilliad).

Potem, gdy będziesz w powietrzu możesz wyskoczyć z samolotu i zacząć nurkować. Wyciągając gałkę analogową do przodu przyspieszysz tempo spadania, przesuwając ją z kolei do tyłu spowolnisz je. Gdy uznasz, że nadszedł czas otworzyć spadochron (możesz zrobić to nawet niemal przy samej ziemi) to otworzysz go za pomocą A/X. Podobnie jak w przypadku nurkowania możesz przyspieszać i zwalniać za pomocą lewego analoga. Dodatkowo RB/LB/L1/R1 mogą pozwolić na skręcanie podczas lotu.

Spadochron możesz też otworzyć będąc w powietrzu po skoku na motorze. Motocykl jednak spadnie i go utracisz. Spadochron jest jednorazowy i po zużyciu będziesz musiał zaopatrzyć się w nowy.