Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Rampage Five (Rzeźnia 5) - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Rampage Five - Rzeźnia 5. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć finałową piątą Rzeźnię, czyli dużą bitwę, którą rozpoczyna się obok kawiarni Cool Beans w Los Santos.

Opis przejścia pobocznej misji Rampage Five - Rzeźnia 5

Dostępność: Trevor - GTA 5: Rampage Five (Rzeźnia 5) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Rzeźnia 4. Miejsce jej rozpoczęcia sygnalizuje ikona czaszki i znajduje się ona w północno-wschodniej części Los Santos, w dzielnicy Mirror Park. Musisz mianowicie dotrzeć w pokazane na screenie miejsce i zbliżyć się do siedzącego przy stoliku hipstera.

Uważaj na wrogów na jednokołowcach - GTA 5: Rampage Five (Rzeźnia 5) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Uważaj na wrogów na jednokołowcach

Przebieg tej misji jest już bardziej standardowy, tak więc musisz używać na przemian broni palnej oraz granatów, zabijając wrogo nastawionych hipsterów i niszcząc wykorzystywane przez nich środki transportu. W trakcie prowadzenia walk uważaj na "samobójców" podróżujących na rowerach i skuterach, którzy będą dążyli do uderzania w Trevora. Zabijaj te postacie zanim zdołają się zbliżyć. Misja trwa 2 minuty i musisz w tym czasie zabić co najmniej 20 hipsterów.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Rampage Five - Rzeźnia 5

Nagrody za ukończenie misji:

odblokowanie możliwości wielokrotnego powtarzania rzeźni.

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Get 50 Kills - Musisz zabić co najmniej 30 hipsterów. Skupiaj się przede wszystkim na eliminowaniu tych wrogów, którzy nie używają pojazdów, bo o wiele szybciej będą oni ginęli.
  2. Get 10 Headshots - Musisz zabić dziesięciu hipsterów strzałami w głowę.
  3. Destroy 2 Vehicles - Musisz zniszczyć dwa pojazdy. Najlepiej jest skorzystać z granatów, podrzucając je po tym jak dana maszyna się gdzieś zatrzyma.